Image layer Image layer
נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : חילוץ שטח

לחילוץ רכבים מהשטח חייגו עכשיו! 054-678-7198

חילוץ שטח ע"י עמי יצאת צדיק 24 שעות 054-678-7198 נתקעת באמצע חווית אקסטרים או סתם טיול שיגרתי בטבע. אין באפשרותך להמשיך ולהינות מכלי השטח שלך מכל סיבה שלא תהיה. קיימות סיבות רבות ושונות לחוסר יכולת הנעת כלי השטח שלנו. חילוץ שטח... (קרא עוד...)

חילוץ ג'יפים

חילוץ ג'יפים - 24 שעות חייגו 054-678-7198 חילוץ ג'יפים או חילוץ כל כלי שטח אחר, הינו אחד התחומים המאתגרים ביותר שקיימים. חילוץ ג'יפים מתבצע לרוב על ידיי אנשי מקצוע העוסקים בתחום חילוץ ג'יפים, ובחילוץ שטח בפרט. מחלציי שטח שעיקר... (קרא עוד...)

חילוץ 4*4

להזמנת חילוץ רכב חייגו 24 שעות- 054-678-7198 חילוץ 4 על 4 חילוץ 4 על 4 של כל רכבי ארבע על ארבע הוא אחד מתחומי החילוץ המתוחכמים ביותר להם נדרשים אנשי מקצוע מיומנים העוסקים בחילוץ 4 על 4 ובחילוץ בכלל. רכבי 4*4, הם רכבי שטח שבדרך כלל... (קרא עוד...)

חילוץ אמין ומהיר עד הבית

חילוץ - רכבים בדרכים 24 שעות ביממה. להזמנות חייגו לעמי : 054-678-7198 חילוץ, כל שלא יהיה, אם זה חילוץ שטח או חילוץ בעיר או מחוצה לה. חילוץ כלי רכב שונים, מחילוץ רכבים ועד לחילוץ כלי שטח מתוחכמים ומתקדמים.  חילוץ כל כלי שטח,... (קרא עוד...)

מצבר בפתח תקווה

כיצד קונים מצבר בפתח תקווה אמין ואיכותי   מה קורה כשמצבר אינו תקין   תקלות ברכב שלא ניתן להתעלם מהן, קשורות למערכות החשמל, שקשורות למצבר הרכב. כשמצבר מראה סימנים של גסיסה הוא משגל קולות הדומים ל"תקתוקים". קולות אלה... (קרא עוד...)

שרותי דרך

שרותי מוסך עד הבית לשירות מוסך עד הבית חייגו עכשיו - 054-678-7198 שירות מוסך עד הבית, הוא הפתרון הנוח, והבטוח שניתן לקבל בזמן תקלה מכנית ברכב. בין אם נתקעת באזור מגוריך, או באמצע הדרך.שירות מוסך עד הבית יגיע עד למקום הימצאותך,... (קרא עוד...)

שאיבת דלק לאחר מילוי דלק שגוי במקום סולר וההפך 24 שעות

שרות שאיבת דלק שגוי אם מילאתם דלק במקום סולר או סולר במקום דלק אנו נגיע עד מקום הימצאותכם ונשאב את הדלק או הסולר תוך מספר דקות השרות ניתן כמעט לכל חלקי הארץ 24 שעות ביממה! עמי פיקס  חברת ניידות שרות בשבילך ולשירותך . כל... (קרא עוד...)

חשמלאי רכב בתל אביב

חברת עמי FIX - חילוץ שטח את חברת עמי פיקס מנהל עמי יפת מנעולן מוסמך חשמלאי רכב ואיש דיאגנוסטיקה בעל תעודת מאסטר מכלמוביל ישראל. קרא עוד >> שירותי מנעולנות - מנעולן בתל אביב היכרות עם מנעולן בתל אביב... (קרא עוד...)

תקלות ברכב

שירות תיקון תקלות ברכב 24 שעוץ ביממה. כל רכב, פעם בעשרת אלפים קילומטר זקוק לטיפול עשרת אלפים. בעלי הרכב השונים מתחלקים לשניים: אלה שעושים טיפול עשרת אלפים ואלה שלא. כל רכב הוא פוטנציאל לתקלות, בן אם הוא רכב חדש או ישן, יד... (קרא עוד...)

תיקון רכב

תיקון רכב  - לשירות עד הבית חייגו עכשיו! 054-678-7198 כל רכב, פעם בעשרת אלפים קילומטר זקוק לטיפול עשרת אלפים. בעלי הרכב השונים מתחלקים לשניים: אלה שעושים טיפול עשרת אלפים ואלה שלא. כל רכב הוא פוטנציאל לתקלות, בן אם הוא רכב חדש... (קרא עוד...)

שירות דרך

שירותי דרך- עמי פיקס בכל הקשור לתקלות דרך עם כלי הרכב שלנו, שירותי דרך נועדו על מנת לחלץ אותך ממצב שכזה. כשנתקלים במצב לא נעים שכזה, שירותי הדרך הם הפתרון המהיר והנוח שניתן למצוא על מנת לחלץ אותך ממצב לא נעים זה. באופן... (קרא עוד...)

פורץ רכב

מנעולן לרכב  במידה ומצאתם את עצמכם מחוץ לרכב ללא יכולת להיכנס אליו, כנראה ששכחתם את המפתחות בתוך הרכב והרכב ננעל. יכול להיות שהמפתחות לרכב אבדו לכם ונעלמו עקבותיהם. יכול להיות והמפתחות נגנבו בצורה כזו או אחרת. לכל... (קרא עוד...)

פורץ מנעולים

הגעתם הביתה. אתם עומדים מאחורי הדלת ומפשפשים בתיק כדי להוציא את המפתח – אך מגלים כי שכחתם אותו, וכעת אתם נעולים מחוץ לבית. לאף אחד בסביבה אין מפתח נוסף. מה עושים? ובכן, ברוב המקרים פשוט מזמינים פורץ מנעולים מומחה, אשר... (קרא עוד...)

מנעולן ברעננה שרותי פריצה והחלפת מנעולים

מנעולן ברעננה  רעננה הוכרזה כעיר בשנת  1982 וגובלת עם כפר סבא והרצליה. היא מוכרת כעיר בעלת איכות חיים גבוהה עם אוכלוסייה אמידה ודתית בעיקר. עיר תאומה שלה בעולם היא ורונה שבאיטליה   נתקעת ברעננה מחוץ לדלת הבית, או... (קרא עוד...)

מנעולן ברמת גן

מנעולן ברמת גן  רמת גן הוכרזה כעיר בשנת  1950 גובלת עם ערים רבות ועיקריות כמו תל אביב, גבעתיים ובני ברק. מבחינה כלכלית, נחשבת רמת גן לעיר משגשגת, שבתחומה קיים מבנה הבורסה ליהלומים שמעלה את נגיעותיה עם עסקים בכל... (קרא עוד...)

מנעולן ברחובות

  רחובות הוכרזה כעיר בשנת 1950. עיר תאומה שלה בעולם היא מנצ'סטר שבאנגליה נתקעת ברחובות מחוץ לדלת הבית, או מחוץ לעסק? מחוץ למכונית? או שכחת את קוד הכספת? עם שנים ארוכות ניסיון בתחום פריצת מנעולים, עם טכנולוגיה מתקדמת... (קרא עוד...)

מנעולן בחולון

מנעולן בחולון  חולון הוכרזה כעיר בשנת  1950 גובלת עם ראשון לציון ובת ים. היא השנייה בגודלה במחוז תל אביב. עיר תאומה של חולון בעולם היא דייטון אוהיו שבארה"ב.   נתקעת בחולון מחוץ לדלת הבית, או מחוץ לעסק? מחוץ למכונית?... (קרא עוד...)

מנעולן בבת ים

מנעולן בבת ים   בת ים הוכרזה כעיר בשנת  1958 השם מתאים למיקומה הגיאוגרפי, המשתרעת לחוף הים וגבוהה הרבה מהחוף ובמקומות שונים דומה לשרטון העולה מהים. עיר תאומה שלה בעולם היא אנטליה שבטורקיה. נתקעת בבת ים מחוץ לדלת הבית,... (קרא עוד...)

מצבר לקולנועית - עמי פיקס "יצאת צדיק" 054-678-7198

מצבר לקולנועית  להזמנת מצבר לקלנועית עד הבית חייגו לעמי פיקס עכשיו: 054-678-7198 הקולנועית הפכה עם השנים לצורת ניוד חשובה ומרכזית בקרב האוכלוסייה המבוגרת בעיקר. הקולנועית אינה מחייבת בהחזקת רישיון נהיגה בתוקף ולכן... (קרא עוד...)

מצבר פריקה עמוקה 24שעות מצברים יצאת צדיק 0546787198

מצבר פריקה עמוקה זהו מצבר המכיל נוזל, אשר נועד לניצול חוזר של אנרגיה שאוחסנה בו בעת פעילותו.  מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר בעל יכולת טעינה מחודשת, ניתן פרקו ולהטעינו מחדש לפני כל נסיעה והם יכולים לעמוד לאורך זמן בתהליך של... (קרא עוד...)