Image layer Image layer
נמצאו 18 תוצאות עבור חיפוש התג : מצברים למשאית

מצבר למשאית מתקינים אצל עמי פיקס שמגיע עד אלייך 24/7

משאית היא בדרך כלל כלי רכב לעבודה, הובלה של סחורה או חומרים ממקום למקום לרוב מלווה בנסיעות ארוכות ובזמן רב שהרכב על הכביש. אם המשאית לפתע לא מתניעה החשיבות של המהירות והמקצועיות שבה תתוקן היא אף רבה ותר מכיוון שזהו רכב... (קרא עוד...)

מצבר שנפ בהתקנה אצלך -עמי פיקס לשרותך

מצבר שנפ - עד הבית להזמנות חייגו עכשיו: 054-678-7198 על מנת שתוכל לבצע נסיעה עם רכבך על המצבר שבו להיות תקין. רכב ללא מצבר תקין אינו יכול להיותלהתניע ולנסוע. אורך חייו המקסימלי של מצבר איכותי נע בין שנתיים עד שלוש שנים. לאחר מכן,... (קרא עוד...)

מצברים בת"א יצאת צדיק

מצבר לרכב בתל אביב- שירות עד לבית הלקוח כל נהג מכיר את הבעיה כאשר לפתע המצבר של הרכב מפסיק לתפקד ועליו להחליפו במהירות על מנת להיות מסוגל להניע את הרכב ולנוע ממקום למקום. אמנם, במקרים רבים ניתן לזהות את ההיחלשות של המצבר... (קרא עוד...)

מצבר בגבעתיים עד הבית - עמיפיקס יצא צדיק 054-678-7198

כיצד מזהים מצבר בגבעתיים איכותי   למה נועדו מצברים לרכב    כל נהג מתחיל יודע שללא מצבר תקין הרכב שלו לא יתניע. השאלה היא, האם כל הנהגים יודעים אילו פונקציות נוספות ממלא המצבר ברכב. המצבר משמש להנעה ומספק חשמל... (קרא עוד...)

מצבר פריקה עמוקה 24שעות מצברים יצאת צדיק 0546787198

מצבר פריקה עמוקה זהו מצבר המכיל נוזל, אשר נועד לניצול חוזר של אנרגיה שאוחסנה בו בעת פעילותו.  מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר בעל יכולת טעינה מחודשת, ניתן פרקו ולהטעינו מחדש לפני כל נסיעה והם יכולים לעמוד לאורך זמן בתהליך של... (קרא עוד...)

קוקטייל

שרות שאיבת דלק שגוי אם מילאתם דלק במקום סולר או סולר במקום דלק אנו נגיע עד מקום הימצאותכם ונשאב את הדלק או הסולר תוך מספר דקות השרות ניתן כמעט לכל חלקי הארץ 24 שעות ביממה! עמי פיקס  חברת ניידות שרות בשבילך ולשירותך . כל... (קרא עוד...)

מצבר לרכב

 מצבר לרכב מאת עמי פיקס שמעניק לכם עצות להחלפת מצבר מצבר לרכב הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב, שהרי לא ניתן להפעילו אם המצבר אינו תקין. בעיה במצבר עלולה לגרום להשבתת הרכב, גם אם כל החלקים האחרים תקינים. אי לכך, יש לתת... (קרא עוד...)

מצבר לטויוטה קורולה עד לבית - עמי פיקס יצאת צדיק

    אתם צריכים להגיע ליעד מסויים. נכנסים לרכב ומנסים להתניע ולפתע הרכב לא מניע. יכולות להיות מספר סיבות לכך ובניהן שהמצבר סיים את תפקידו ועליכם להחליף אותו. לפני שאתם פונים לחשמלאי רכב בידקו: האם השארתם אורות... (קרא עוד...)

מצבר בחולון תיקון ומכירה 24ש יצאת צדיק 054-678-7198

איפה כדאי לקנות מצבר בחולון איכותי   מתי יודעים שהגיע הזמן להחליף למצבר חדש   כלי רכב מורכבים מאינספור חלקים, אין זה משנה מי היצרן ואיזה דגם הרכב. כל החלקים חשובים, אך יש כאלה שחשובים וחיוניים יותר להפעלת המכונית.... (קרא עוד...)

לחילוץ רכבים מהשטח חייגו עכשיו! 054-678-7198

חילוץ שטח ע"י עמי יצאת צדיק 24 שעות 054-678-7198 נתקעת באמצע חווית אקסטרים או סתם טיול שיגרתי בטבע. אין באפשרותך להמשיך ולהינות מכלי השטח שלך מכל סיבה שלא תהיה. קיימות סיבות רבות ושונות לחוסר יכולת הנעת כלי השטח שלנו. חילוץ שטח... (קרא עוד...)

עמי פיקס נותן לכם שירות יעיל וזול יותר משרותי גרר

למי זה לא קרה? נכנסת אל הרכב בבוקר  בדרכך לעבודה ולפתע הרכב אינו מניע או שהסטרטר חלש. ברור לך שישנה בעיה המצריכה תיקון ושהרכב לא יגיע למוסך אלא אם כן תשתמש בשרותי גרירה. מצב ביש, אתה כבר יודע שהיום הולך להיות ארוך: אם... (קרא עוד...)

החנות של עמי פיקס

ברוכים הבאים, באתרינו תוכלו לרכוש מצברים של מגוון חברות מובילות במחירים אטרקטיבים במיוחד!על כל המצברים ישנה שנה אחריות, קיימת אפשרות התקנה בבית הלקוח [catalogImages:shop] שנה אחריותקיימת אפשרות התקנה בבית הלקוח * עמי פיקס לא... (קרא עוד...)

מצבר לקולנועית - עמי פיקס "יצאת צדיק" 054-678-7198

מצבר לקולנועית  להזמנת מצבר לקלנועית עד הבית חייגו לעמי פיקס עכשיו: 054-678-7198 הקולנועית הפכה עם השנים לצורת ניוד חשובה ומרכזית בקרב האוכלוסייה המבוגרת בעיקר. הקולנועית אינה מחייבת בהחזקת רישיון נהיגה בתוקף ולכן... (קרא עוד...)

מצבר ברמת גן עד הבית. עמי יצא צדיק 054-678-7198

מדוע כדאי לרכוש מצבר לרכב ברמת גן ממקור אמין   מדוע לרכב שלך מגיע מצבר חדש ואיכותי-עמי פיקס מנעולים וחילוצים 054-678-7198   מי שרגיל לנסוע במכונית פרטית, קשה לו להיפרד מהרכב שלו ולחזור לזמנים אחרים. אנשים שבמשך שנים... (קרא עוד...)

מצבר ברעננה - עד הבית "יצאת צדיק" 054-678-7198

כיצד מאריכים את החיים של מצבר ברעננה     מצבר איכותי הוא ערובה לכמה שנים של שקט   היתרון של רכישת מצבר ברעננה איכותי נעוץ, בין היתר, באורך החיים שלו. ככל שהמצבר יהיה איכותי יותר, אורך החיים שלו, יהיה יותר ארוך.... (קרא עוד...)

מצבר בפתח תקווה

כיצד קונים מצבר בפתח תקווה אמין ואיכותי   מה קורה כשמצבר אינו תקין   תקלות ברכב שלא ניתן להתעלם מהן, קשורות למערכות החשמל, שקשורות למצבר הרכב. כשמצבר מראה סימנים של גסיסה הוא משגל קולות הדומים ל"תקתוקים". קולות אלה... (קרא עוד...)

מצבר בהרצליה עד הבית יצאת צדיק 054-678-7198

איך חוסכים זמן וכסף כשמחפשים מצבר בהרצליה     היום לא זזים בלי המכונית   כאשר הילדים מבקשים מההורים להשלים ציוד לבי'ס או כדומה, או שמתברר שחסרים מצרכים לבית וכדומה, הרפלקס הראשון של כולם הוא לגשת באופן אוטומטי... (קרא עוד...)

מצבר בבת ים - עד הבית עמיפיקס יצאת צדיק 054-678-7198

כיצד קונים נכון מצבר בבת ים כיצד נערכים לקראת החלפת מצבר לרכב   בקרוב המצבר עומד לשבוק חיים ואתם צריכים לרכוש מצבר בבת ים חדש. אם בידיכם רכב שכבר יצא לכם להחליף לפחות פעם אחת את המצבר, לא תהיה לכם בעיה לקנות מצבר מתאים.... (קרא עוד...)