Image layer Image layer
נמצאו 17 תוצאות עבור חיפוש התג : פורץ כספת

שרותי פריצת כספות באישור משטרתי

התקנת מנעול כספת  כולנו מכירים את מנעולי הכספת - מנעולי ג'ואל, מנעולים מיוחדים אשר מתוכננים כך, שאם רכיב כלשהו במנעול נפגע או זז,הרי שהמנעול כולו נתקע, ואינו ניתן לפתיחה אלא על ידי מנעולן מומחה בתחום של פריצת מנעול... (קרא עוד...)

פורץ רכבים באיזור תל אביב

פריצת רכבים  להזמנת שירותי מוסך נייד לחצו כאן >> פורץ רכבים הוא המקצוע האחרון שאנו רוצים להשתמש בשירותו בגלל הקונוטציה שאליה אנו מגיעים כשמדובר ברכוש יקר כמו הרכב שלנו. במקרים לא נעימים בהם אנו נאלצים להשתמש... (קרא עוד...)

פורץ רכב

מנעולן לרכב  במידה ומצאתם את עצמכם מחוץ לרכב ללא יכולת להיכנס אליו, כנראה ששכחתם את המפתחות בתוך הרכב והרכב ננעל. יכול להיות שהמפתחות לרכב אבדו לכם ונעלמו עקבותיהם. יכול להיות והמפתחות נגנבו בצורה כזו או אחרת. לכל... (קרא עוד...)

פורץ מנעולים

הגעתם הביתה. אתם עומדים מאחורי הדלת ומפשפשים בתיק כדי להוציא את המפתח – אך מגלים כי שכחתם אותו, וכעת אתם נעולים מחוץ לבית. לאף אחד בסביבה אין מפתח נוסף. מה עושים? ובכן, ברוב המקרים פשוט מזמינים פורץ מנעולים מומחה, אשר... (קרא עוד...)

מנעולן בשרון

אין כמעט אדם שלא עבר את החוויה הלא נעימה של עמידה מחוץ לדלת נעולה, בלי יכולת להיכנס. זו יכולה להיות דלתהמשרד, דלת הבית, בית העסק, המכונית, או אולי דלת הכספת. חוסר האפשרות לפתוח את הדלת יכולה לנבוע ממספרסיבות: צרור המפתחות... (קרא עוד...)

מנעולן למשימות שונות בשפלה

כאשר מזכירים מנעולן בשפלה, כולנו חושבים מיד על הצורך לפרוץ מנעול או צילינדר, מלאכות עבורן נזמין פורץ בשפלה, שעליו קיבלנו המלצות, או זה שנראה לנו איש מקצוע איכותי ואמין. אלא שחשוב לדעת כי מנעולנים נותנים שירותים נוספים,... (קרא עוד...)

מנעולן ברמת גן

מנעולן ברמת גן  רמת גן הוכרזה כעיר בשנת  1950 גובלת עם ערים רבות ועיקריות כמו תל אביב, גבעתיים ובני ברק. מבחינה כלכלית, נחשבת רמת גן לעיר משגשגת, שבתחומה קיים מבנה הבורסה ליהלומים שמעלה את נגיעותיה עם עסקים בכל... (קרא עוד...)

מנעולן במרכז

אחת הסיטואציה הלא נעימות היא להישאר תקוע מחוץ לדלת - בלי מפתח זמין. הסיבות לכך יכולות להיות שונות ומשונות: מפתחאבד, נשכח אצל מישהו רחוק, ננעל במכונית, נשבר ועוד. ההרגשה זהה בכל מקרה, תחושה של חוסר אונים, כעס ותסכול.... (קרא עוד...)

מנעולן בכפר סבא

שמחפשים מנעולן בכפר סבא מחייגים לעמי 24 שעות 054-678-7198 תל אביב היא אולי העיר הסואנת ביותר, שוקקת החיים ביותר בארץ. העיר הזו, אשר ערה ופעילה ללא הפסקה, מאכלסת בתוכה תושבים רבים, ומבקרים רבים עוד יותר. החיים בתל אביב הם... (קרא עוד...)

מנעולן ברמת אביב

מנעולן ברמת אביב   מחפש מנעולן ברמת אביב? יש לוודא כי המנעולן מספיק מנוסה ומומחה לכל סוגי המנעולים.   פריצת מנעולים על ידי מנעולן, חייבת להתבצע באופן חוקי ,ולכן ודאו כי קיימת תעודת יושר משטרתית המתירה את פריצת... (קרא עוד...)

מנעולן

מיהו מנעולן?  מנעולן הוא אדם אשר יודע כיצד לפרוץ את כל סוגי המנעולים השונים – מנעולים של בתים, מנעולים של רכבים, מנעולי כספות וכדומה. מנעולן פועל בשירות החוק בלבד, ואינו פורץ מנעולים על מנת לגנוב. אנשים רבים זקוקים... (קרא עוד...)

מנעולן תל אביב

מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה היכרות עם מנעולן בתל אביב מקצועי ואיכותי הוא נכס בעל ערך רב. אנחנו מפקידים בידיו של מנעולן את המפתחות לרכוש היקרביותר שלנו - הדירה, הבית שלנו. לכן, אם קיבלתם שירות מצוין ממנעולן, שימרו היטב על... (קרא עוד...)

מנעולן ברעננה שרותי פריצה והחלפת מנעולים

מנעולן ברעננה  רעננה הוכרזה כעיר בשנת  1982 וגובלת עם כפר סבא והרצליה. היא מוכרת כעיר בעלת איכות חיים גבוהה עם אוכלוסייה אמידה ודתית בעיקר. עיר תאומה שלה בעולם היא ורונה שבאיטליה   נתקעת ברעננה מחוץ לדלת הבית, או... (קרא עוד...)

מנעולן ברחובות

  רחובות הוכרזה כעיר בשנת 1950. עיר תאומה שלה בעולם היא מנצ'סטר שבאנגליה נתקעת ברחובות מחוץ לדלת הבית, או מחוץ לעסק? מחוץ למכונית? או שכחת את קוד הכספת? עם שנים ארוכות ניסיון בתחום פריצת מנעולים, עם טכנולוגיה מתקדמת... (קרא עוד...)

מנעולן בחולון

מנעולן בחולון  חולון הוכרזה כעיר בשנת  1950 גובלת עם ראשון לציון ובת ים. היא השנייה בגודלה במחוז תל אביב. עיר תאומה של חולון בעולם היא דייטון אוהיו שבארה"ב.   נתקעת בחולון מחוץ לדלת הבית, או מחוץ לעסק? מחוץ למכונית?... (קרא עוד...)

מנעולן בבת ים

מנעולן בבת ים   בת ים הוכרזה כעיר בשנת  1958 השם מתאים למיקומה הגיאוגרפי, המשתרעת לחוף הים וגבוהה הרבה מהחוף ובמקומות שונים דומה לשרטון העולה מהים. עיר תאומה שלה בעולם היא אנטליה שבטורקיה. נתקעת בבת ים מחוץ לדלת הבית,... (קרא עוד...)

אודות עמי פיקס

את חברת עמי פיקס מנהל עמי יפת מנעולן מוסמך ואיש דיאגנוסטיקה בעל תעודת מאסטר מכלמוביל ישראל.ניהול את מחלקת דיאגנוסטיקה במוסך מורשה במשך 6 שנים.שימש כחשמלאי רכב בתל אביב של רוב סוגי הרכבים במספר מוסכים בארץ.כיום... (קרא עוד...)