תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

המלצות

מה אומרים עלינו?

"עמי, המון בהצלחה. אני רק יכולה לומר לך שאין לי ספק שתצליח, ואומרת את זה מנסיון: תודה על החילוץ המהיר בשבוע שעבר, באמצע הלילה! תודה על אנושיות, שירות מהיר ואדיב!"
אודליה בבילה
"מקצוען מזהה תקלה הכי מהיר שיש עמי תודה על החילוץ אני ואשתי מודים לך מאוד לא מאחל לכם להתיקע אבל אם כן... 054-6787198 עמי"
איתן גולן
"חברים הבנאדם תותח מנעולן ברמה גבוהההה מאוד עמי פיקס 054-6787198...הם פשוט עושים הכל 🔧🔧🚪🚪🚪 איש חילוץ לכול מטרה 🎯"
מושיקו מזרחי
"אני רוצה לשתף אתכם בבעיה שהיתה לי עם החשמל ברכב , לפני שבועיים בערך התחילה לי בעיית חשמל שלא הגיעה מהמצבר כי הוא הוחלף לפני חודש , לכל מוסך שלא פניתי ופניתי הרבה אף חשמלאי רכב לא הצליח לטפל והרבה טענו שבגלל שהרכב ישן הם לא מתעסקים בו , לאחר שבועיים של ייאוש שהרכב עמד בחנייה מצאתי בגוגל את עמי חשמלאי רכב מוסמך ומקצועי שהגיע עד אליי הביתה ותוך שעה עלה על הבעיה ותיקן לי את החשמל ברכב אני רוצה להמליץ לכל אחד שיש לו בעיית חשמל עם הרכב לפנות לעמי הבחור מקצוען אמין עובד יפה ומבקש תמורה הוגנת על עבודתו במחיר שפוי, עמי אני רוצה להודות לך בפוסט זה באופן אישי אני בדרך כלל לא מפרסמת כאלה דברים אבל הרגשתי שמגיע לך 😊 תודה רבה שבת שלום"
ענבר בן חמו
"תוך פחות משעה היה אצלי. שירות אדיב, מהיר ומקצועי. ממליצה בחום."
אפרת גבאי
"תודה רבה על שירות אדיב, מהיר וזול כן ירבו אנשים כמוך עמי פיקס."
גיל מאור
"אנשים טובים באמצע הדרך אנשים טובים מאוד..." אז היום הרכב שלי לא הניע לאחר שלושה טלפונים הבנתי שאת היום הזה אני כנראה אסיים רק אחרי שאני אבחר מי מגיע אליי ראשון ומסדר לי את הבעיה ...שכל אחד ממציא... "והדימיון מפותח להפליא" - ואז במקרה בעלי הגיע אלייך עמי פיקס ואיך אומרים אם יש צדיק בסדום זה אתה.. מיד ענית בצורה עניינית תוך ניסיון בירור התקלה ובסוף גם פתרת אותה בצורה מקצועית וכל זה חשוב לציין !!!בטלפון!!! ללא שום תנאי מקדים אלה נטו שירות מקצועי ורצון לעזור ועל כך אנחנו מודים לך ושמחים להיות חלק ממעגל הלקוחות שלך.
אבי ושרון
עמי היקר - אינני מכיר אותך ואני פשוט לא יודע איך להודות לך כאשר נתקענו ביום שישי אחה"צ ועזרת לנו טלפונית במשך כשעה להניע את המאזדה 3 לאחר שהאזעקה התקלקלה, ובזאת אני מצטרף לחברי עופר שעל אף שביקשנו לשלוח לך שי קטן, סירבת בכל תוקף. הינך צדיק אמיתי ואני מאחל לך בריאות ואריכות ימים ורק טוב שיהיה לך.
איתן רבינוביץ'
WhatsApp chat