תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

לחילוץ רכבים מהשטח חייגו עכשיו! 054-678-7198

חילוץ שטח ע"י עמי יצאת צדיק 24 שעות

נתקעת באמצע חווית אקסטרים או סתם טיול שיגרתי בטבע. אין באפשרותך להמשיך ולהינות מכלי השטח שלך מכל סיבה שלא תהיה. קיימות סיבות רבות ושונות לחוסר יכולת הנעת כלי השטח שלנו. חילוץ שטח מקצועי הוא האופציה המהירה והבטוחה שקיימת על מנת לחלץ אותך מהשטח בבטחה ולאפשר לך להמשיך את חווית טיול השטח שלך מהיכן שהופסקה.

חילוץ רכב בשטח / חילוץ שטח נקרא כך בדיוק בגלל מקרים מסוג אלה:

תקלה חשמלית, או בעיה מכנית, רכב השטח תקוע בבוץ או בדיונה טובענית, תקר בצמיגים, או כניסה לשטח צר ללא יכולת תזוזה. כל אלה, ועוד סיבות המונעות מאתנו את המשך חווית השטח. המאלצות אותנו ללא מנוס להתקשר לחילוץ שטח.

כל מחלץ שטח המוסמך לעסוק בחילוץ רכבים מהשטח חייב להיות מנוסה, מקצועי, ומיומן, בעל וותק של מינימום שנתיים בתחום. חילוצי שטח עם וותק וניסיון של מעל 15 שנה בתחום.

חילוץ רכב בשטח

כשנתקעים באמצע שום מקום ונאלצים להזמין שירותי חילוץ רכב בשטח, כדאי לבדוק מי האדם אליו אנו פונים. לא כל אחד יודע לבצע חילוץ שטח באופן בטוח ואידיאלי, יש לשים לב לפרמטרים העיקריים כשאתם נאלצים להזמין מחלץ שטח במהירות:

  • מקצוענות חסרת פשרות
  • יכולת ניווט והכרת דרכי השטח – מהפשוטים ביותר ועד למסובכים ביותר
  • אמינות
  • מהירות הגעה עד חצי שעה למקום הימצאותכם
  • שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים

עיסוק בתחום חילוצי שטח מחייב הבנה מקסימאלית בכל הנוגע לשטח, מהדיונות היבשות והבוציות, ועד לדרכי עפר ושבילים צרים. מחלץ שטח מיומן ומוסמך חייב להכיר את השטח על בוריו, כדי לא לגרום לעיכוב מיותר ויכולת הגעה במהירות המקסימאלית לחילוץ מהשטח.

מחלץ שטח חייב לדעת לאבחן מהיכן נובעת התקלה ולהכיר את כל רכבי השטח השונים. כל כלי שטח שונה מהאחר, ולכן הטיפול בו משתנה מכלי שטח אחד לשני. אם זה אופנועי שטח או ג'יפ ארבע על ארבע מתקדם יותר או פחות.

מחלץ שטח חייב לדעת הכל על כלי השטח, מהבורג הכי קטן ועד לחלק הכי גדול הקיים בכלי השטח שלך.  כל העוסק בתחום חילוץ שטח חייב להיות מחלץ מנוסה ומקצוען העוסק זמן רב בתחום חילוץ שטח כך שידע לאבחן את התקלה במהירות של לא יותר מ 20 דקות.

מחלץ שטח מקצועי בעל תושייה וידיים מיומנות מספיק, יבצע חילוץ רכבים מהשטח באופן מהיר ללא התעכבויות מיותרות כך שחווית האקסטרים שלך לא תיעצר לאורך זמן.

מחלץ שטח ידע לתת את הפתרון המהיר, הנוח והבטוח ביותר שניתן לתת. הידע והניסיון של מחלץ בתחום חילוץ שטח, הם אלו שנותנים לו את התואר "מקצוען" וזה מה שאתם מחפשים כשאתם שצריכים חילוץ, ומזמינים מחלץ שטח; מקצוענות חסרת פשרות ואמינות.

הצוות של עמי פיקס יבצע חילוץ שטח עם המחלצים האידיאלים שחיפשת ויחלץ אותך מהסיטואציה הלא נעימה הזאת.

שירות חילוץ רכב פרטי

אם נתקעת באמצע שום מקום בשטח, בדיונות, בבוץ בעפר, כלי השטח שלך לא מניע תקוע או תקול הגורם לך לעיכוב מיותר בהנאת האקסטרים, וקצת קלקל לך את תכניות האדרנלין של נסיעת השטח. חילוצי שטח של עמי פיקס זמינים 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע.

אנו נחלץ אותך במהירות שיא ובבטחה, רכב השטח שלך יטופל בידיים אמינות ומקצועניות, עם ניסיון רב שנים בתחום חילוצי שטח בכל מקום, בכל מצב בכל שעה.

עמי פיקס איש דיאגנוסטיקה אשר הופיע בתוכנית של חיים הכט יצאת צדיק בפרק המצברים והיה הצדיק היחיד בתוכנית. 

המלצה של עמי פיקס: הרכב שקע בשטח תעצור ותיבחן את האיזור תראה אם יש אפשרות לצאת לבד,

לא הסתדרת בכל הנוגע לחילוץ רכב בשטח? אל תהסס להרים טלפון להצעת מחיר לחילוץ שטח אנו נשתדל להגיע הכי מהר שאפשר על מנת להציל לך את היום ולאפשר לך להמשיך את הנסיעה בביטחה.

צריכים חילוץ שטח? התקשרו עכשיו 054-678-7198 ונגיע אליכם במהירות המקסימאלית לחילוץ שטח מקצועי אמין ומהיר.

WhatsApp chat