תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

חשמלאי רכב מומלץ

מחפשים חשמלאי רכב מומלץכעת אתם יכולים לעצור את החיפושבעמי פיקס תמצאו את כל שירותי חשמלאות הרכבומה החלק הטוב ביותראינכם צריכים לעזוב את המרחב הביתי שלכםאנו מגיעים אליכם לבצע את כל סוגי התיקוניםאם מדובר בקודן של הרכב שנתקעהחלפה של המצבר או בחינה מדודקת של השגיאות שהרכב משדר – כל אלה מבוצעים בידי איש דיאגנוסטיקה מנוסהשניהל במשך שש שנים את מחלקת הדיאגנוסטיקה במוסך במרכז הארץ וכעת מגיע אליכם עם מוסך נייד.

איך אנו עוזרים ללקוחותינו לחזור לדרך במהירות?

כאשר אתם מתקשרים אלינוגם אם זה באמצע היום או בשעות הלילה המאוחרותאנו שולחים אליכם את אחד מנציגנו המנוסים על מנת שיטפל בכל בעיה ברכבאם נתקעתם עם "פנצ'ר" – תיקון תקרים במקום יכול לעזור לכם להגיע במהירות לחזור למחוז חפצכם.

בעוד מרבית טכנאי הרכב אינם מומחים במערכות השמל והחיווט ברכבאנו יודעים לעשות הכלאנו מחזיקים גם ברישיון של פורץ מומחהכך שאם נתקעתם ללא מפתחות הרכבהרכב שלכם ננעל בפנים ואינכם מצליחים לפתוח את הדלת או כל בעייה אחרת המונעת מכם להמשיך ולהשתמש ברכב – אנו שם בשבילכם.

מסוגלים גם לאפס את הקודן שלכם חשמלאי רכב מומלץ

אחת הבעיות הנפוצות שגורמת לרבים להתקשר ולחפש חשמלאי רכב מומלץ היא מצב שבו האימובילייזר תקועהרכב שלכם אינו מצליח להתניעאך לא משום שהבטריה (המצברנגמרהאלא דווקא משום שהקוד אינו עובד והרכב ננעל לפניכםאנו מסוגלים לאפס את הקוד ולעקוף את הקודןולאפשר לכם לחזור חזרה לנהיגה ללא תקלות.

פתרון לכל הבעיות במקום אחד

אכןאת רב תקלות הרכב נוכל לתקן עבורכם במקוםואם לא הצלחנו נוכל לסייע לכם לדעת מה הבעיהולסייע לכם לפתור אותה במהירותרכבים רבים כוללים מחשב מתוחכם המשדר את אות השגיאהומומחה בתחום יודע לזהות מה הקוד מציין וכיצד לפתור את הבעיה הזו במהירות.

לכןאם אתם זקוקים לחשמלאי רכב שיגיע עד אליכם באזור המרכז או אזור השרון (עד גן יבנה בדרוםאל תהססו להתקשר אלינו למספר: 054-6787198

WhatsApp chat