תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

מוסך נייד בהרצליה – עוזרים לכם לשמור על תקינות הרכב

בעולם המוסכים ומרכזי השירות נהוג לחלק את הטיפולים השונים לתחזוקה מונעת, תחזוקה שוטפת ותחזוקת שבר. זכרו כי שמירה על הוראות והנחיות היצרן באשר לתחזוקה המונעת עשויה בהחלט למנוע מכם את הצורך בהגעה למוסכים עם רכב מקרטע או על גבי גרר. שירותי מוסך נייד בהרצליה תורמים גם הם לעניין ויכולים לחסוך לכם הוצאות ודאגות מיותרות.

מונעים תקלות חמורות ברכבים

למרבה הצער, רבים מקרב הישראלים אינם מקפידים כנדרש על התחזוקה השוטפת של רכביהם, דבר המוביל להגברת הבלאי והעומס על המרכיבים השונים עד כדי קלקול. בנוסף, חלק גדול מהציבור נוטה לחשוב כי הטסט השנתי מעניק דיאגנוזה מקיפה לאוטו ולמעשה מאשר את תקינותו. ואולם, תפקידו של מבחן הרישוי השנתי הוא לוודא היבטים בטיחותיים של הרכב כך שאינו שמתייחס לכלל המערכות במכונית, ויתרה מכך – הוא אינו בודק את מצב הבלאי של חלקים שונים. כלומר, כל עוד הרכיב פועל כשורה ניתן לאשר אותו בטסט אך ייתכן שבעוד חודש או חודשיים הוא כבר לא יעבוד כהלכה. מסיבה זו, אנו ממליצים בחום להקפיד על הטיפולים השוטפים של הרכב שלכם ולהיות קשובים למצבו.

כאמור, שירותי מוסך נייד בהרצליה מסייעים גם הם למטרה זו. כך לדוגמא, כאשר אתם שמים לב שהרכב החל קצת לגמגם לאחרונה בעליות, או שהעשן היוצא מהמפלט נעשה קצת שחור יותר – עדיף שלא להזניח את הבעיה. בעיות ברכבים אינן נוטות להיפתר מעצמן ואם תזניחו אותן הן יחמירו עד כדי תקלה רצינית וחמורה. לעומת זאת, אם תזמינו את המוסך הנייד שלנו שמגיע ממש עד אליכם, בלי טרחה או דאגה מצידכם, נוכל לאתר במהירות את הבעיה ולתקן אותה לפני שהיא מחמירה. דברים אלו נכונים גם לגבי מערכת החשמל של הרכב אשר תקלה באחד ממרכיביה עשויה להשפיע בהמשך על רכיבים נוספים, וכמובן שבכל היבט בטיחותי חשוב גם כן להזמין אותנו ללא דיחוי. בכל מקרה, כאשר המקצוענים שלנו יגיעו אליכם תקבלו גם הסברים וטיפים לשמירה על תקינות הרכב בכלל, ובפרט למה שקשור בתקלה הנוכחית.

למידע נוסף לחץ כאן

לפרטים נוספים ולהזמנת מוסך נייד בהרצליה התקשרו אלינו כעת בטלפון 054-6787198.

WhatsApp chat