תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

מי זקוק לשירותי מוסך נייד בחולון?

חברת עמי פיקס מספקת ללקוחות פרטיים ועסקיים בחולון שירותי מוסך נייד 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. מדובר בשירות חיוני, נחוץ וגם נוח מאוד במגוון מצבי תקלות ובעיות ברכבים.

מה זה בכלל מוסך נייד?

כדי להבין מי זקוק לשירותי מוסך נייד בחולון כדאי שנבהיר תחילה במה מדובר. זהו שירות 24/7 שבו אנו מקבלים מכם קריאות ומגיעים במהירות האפשרית כדי לטפל בתקלה של רכבכם. המענה ניתן באמצעות ניידת שירות ובה מערכת דיאגנוסטית מתקדמת, כלים ייעודיים, חלפים וכל הדרוש לטיפול בתקלה. את האבחון והתיקון עצמו מבצע איש מקצוע מוסמך ומיומן הפועל בצורה אדיבה ומסודרת, לאור ניסיון עשיר שנרכש לאורך שנות עבודה מרובות. במסגרת שירותים אלו אנו מטפלים בקשת רחבה של בעיות כגון החלפת מצברים, ניתוק והחלפת קודנים, בעיות מכאניות, החלפת נורות שרופות, תיקון דלתות, פריצת דלתות הרכב, תיקון תקרים ועוד הרשימה ארוכה.

אז מי זקוק לשירותי מוסך נייד?

שירותי מוסך נייד בחולון מתאימים קודם כל למי שמעוניין ליהנות ממענה זמין מסביב לשעון, הניתן בצורה מהירה ואישית. כמו כן, השירותים מתאימים לכל מי שרוצה לחסוך לעצמו את הגרירה או הנסיעה למוסך על כל המשתמע מכך מבחינת דאגות, שיחות טלפון, הפעלת הביטוח, הוצאות הדלק וכיוצא בזאת. מעבר לכך, השירות נדרש בקשת רחבה מאוד של מצבים בחיים הפרטיים והעסקיים. כך לדוגמא, אם יצאתם מבילוי באחד הפאבים או המסעדות של חולון בשעות הלילה, והרכב פשוט מסרב להניע, אנחנו הכתובת הנכונה בשבילכם ולא תצטרכו להתעסק עם גרירה לילית והמתנה לפתיחת המוסך בבוקר. עוד דוגמא היא לרכב של העסק (פרטי או מסחרי) שנתקע לצד הכביש וחייב מענה מהיר כדי לאפשר המשך התנהלות שוטפת. גם במקרה זה, במקום לעצור הכל צריך רק להתקשר אלינו ואנו נגיע בזמן קצר אל הרכב התקוע ונספק את המענה הדרוש.

חשוב להדגיש כי העיקרון המנחה אותנו מבחינת תמחור העבודה הוא לספק הצעת מחיר הוגנת ותחרותית שאינה מנצלת את מצוקת הלקוח שרכבו תקוע. בתוך כך, אנו דוגלים במקצועיות גבוהה ונטול פשרות ובמתן שירות אדיב לכל לקוח באשר הוא.

למידע נוסף לחצו כאן

לפרטים נוספים ולהזמנת מוסך נייד בחולון התקשרו אלינו כעת בטלפון 054-6787198.

WhatsApp chat