תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

היתרונות החשובים של מוסך נייד ברעננה

כמעט כל בעל רכב ברעננה בכלל כבר נתקל במצב בו הרכב אינו מניע, משמיע קולות רועשים או שובק חיים בדיוק בזמן הלא נכון. למען אותם בעלי רכבים אנו בעמי פיקס מספקים שירותי מוסך נייד ברעננה הניתנים על ידי אנשי מקצוע מיומנים, ואשר מקנים לכם מספר יתרונות חשובים.

חוק מרפי – תמיד בזמן הלא נכון…

לפי חוקי מרפי, התקלה במכונית תמיד תקרה בזמן הפחות מתאים. לפעמים הבעיה מתרחשת כאשר אנו עומדים ברמזור בדרך לעבודה והרכב פשוט נכבה ומסרב להניע, לעיתים בסוף היום כשאנו רוצים לצאת מחניית המשרד, ולפעמים לפני פגישה חשובה כשהמכונית נתקעת בבית. במצבים אלו נוהגים מרבית האנשים להתקשר לחברת הביטוח (במידה שהם מבוטחים כמובן), להמתין לגרר בסבלנות ולעיתים במשך שעות, ולאחר מכן לעמוד בקשר עם המוסך עד שהרכב יוצא מתיקון. במקרים טובים יותר, הרכב עדיין נוסע ואפשר להמשיך איתו אל המוסך ולתהות כמה זמן עבודה נפסיד, אם לא את כל היום.

עם שירותי המוסך הנייד כאבי הראש האלו פשוט לא קיימים. אנחנו מגיעים אליכם בדיוק עד למקום שבו אתם נמצאים, בין אם לצד הכביש, בחניון תת קרקעי של הקניון או בביתכם הפרטי, עם ניידת מאובזרת ומקצוענים בתחום החשמלאות ומכונאות הרכב. הנציגים המיומנים שלנו עשויים בהחלט לפתור את הבעיה במקום, למשל תקלות חשמליות, בעיה בקודן, מצבר שסיים את חייו ותקלות מכאניות לסוגיהן. בצורה זו אתם חוסכים לעצמכם זמן יקר, התרוצצויות ודאגות, וכמובן גם את הנסיעה הלוך וחזור אל המוסך והוצאות הדלק הכרוכות בעניין.

מקצוענות ואמינות לפני הכל

אנו יודעים היטב כי מי שמזמין מוסך נייד ברעננה מצפה לקבל שירות ברמה גבוהה של מקצוענות – וזה בדיוק מה שחברת עמי פיקס מספקת. יתר על כן, עימנו תוכלו להיות בטוחים שהצעת המחיר שתקבלו הינה הוגנת וראויה בין אם מדובר בהחלפת גלגל או תיקון תקר, שאיבת דלק, פריצה למכונית שננעלה או תיקון דלת. המחירים שלנו נוחים מאוד ובשום אופן איננו מנצלים את מצוקת הלקוח שזקוק למכוניתו תקינה ומתפקדת כדי שיוכל להמשיך בשגרת יומו.

למידע נוסף לחצו כאן

לפרטים נוספים ולהזמנת מוסך נייד ברעננה התקשרו אלינו כעת בטלפון 054-6787198.

WhatsApp chat