תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

איך חוסכים זמן וכסף כשמחפשים מצבר בהרצליה

היום לא זזים בלי המכונית

כאשר הילדים מבקשים מההורים להשלים ציוד לבי'ס או כדומה, או שמתברר שחסרים מצרכים לבית וכדומה, הרפלקס הראשון של כולם הוא לגשת באופן אוטומטי למפתחות הרכב. גם המקום שצריכים להגיע אליו הוא דקות ספורות מהבית, בהליכה, האינסטינקט המופעל, הוא לנסוע עם הרכב לכל מקום. המכונית היא מעבר לאמצעי תחבורה, היא הופך את האנשים לאנשים עצלנים, ואת הרכב הצמוד לחיוני עד כדי כך, שלא ניתן לוותר עליו אפילו כשצריך להגיע למקומות הנמצאים בקרבת מקום.

כיצד שומרים על תקינות המצבר 

השימוש הרבה שעושים במכוניות, גורם לשחיקה מהירה של חלקים רבים, כולל המצבר. כאשר אתם מחפשים מצבר בהרצליה מומלץ שתתקינו מצבר איכותי שלא יאכזב אתכם ברגעי האמת. מצבר איכותי משדרג את התפקוד של מערכות שונות ברכב, הוא גם מאריך ימים לעומת מצברים אחרים. מצבר איכותי מגיב מיד לתנועת ההצתה ברכב ובנוסף, עומד בכבוד בעומס של מערכות זוללות אנרגיה רבות המותקנות ברכבים המודרניים.

מהו הקשר בין חשמלאי רכב, מתח טעינה  ואלטרנאטור

גם אם אתם חושבים שאתם יודעים את כל מה שצריך על נהיגה ועל הרכב שלכם , ישנם מונחים שחשוב לדעת אותם, במיוחד אם מצאתם תקלה ברכב. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא ליפול בידיהם של מוסכניקים שישמחו לנצל את חוסר הידע שלכם בנושאים הקשורים למכאניקה של הרכב. למשל, מהו אלטרנאטור? האלטרנאטור מספק למצבר את מתח הטעינה שלו. מתח טעינה גבוה או נמוך משפיע על אריכות הימים של הרכב, לכן, כדי לשמור על תקינות המצבר ואורך ימיו, חשוב את המצבר לבדוק אצל חשמלאי מקצועי.

איפה כדאי לקנות מצבר אמין ואיכותי

אל תקנו חתול בשק ואל תקנו מצבר חדש ממוסך או ספק שאינכם מכירים או קיבלתם עליהם המלצות מגורמים אמינים. אם החלטתם שאתם רוצים לרכוש מצבר בהרצליה מגורם אמין מומלץ מראש, לקבל עליו המלצות ממכרים שאתם יכולים לסמוך על חוות הדעת, או לרכוש את המצבר החדש ממקום שאתם מקבלים ממנו באופן קבוע, שירות מקצועי, אמין ואיכותי.

להזמנת מצבר 24 שעות חייגו: 054-678-7198

WhatsApp chat