תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

איפה כדאי לקנות מצבר בחולון איכותי

מתי יודעים שהגיע הזמן להחליף למצבר חדש

כלי רכב מורכבים מאינספור חלקים, אין זה משנה מי היצרן ואיזה דגם הרכב. כל החלקים חשובים, אך יש כאלה שחשובים וחיוניים יותר להפעלת המכונית. ישנם רכיבים שחייבים להחליף אותם עוד לפני שהם מתקלקלים או פג תוקפם. אחד כזה, הוא מצבר לרכב. כאשר מצבר הרכב מתחיל לקרטע, אין ברירה, חייבים להחליף אותו בהקדם. אסור להתעלם מהסימנים שהמצבר משדר כשהוא נמצא בימיו האחרונים. למשל, סימנים כמו כשהרכב אינו נדלק מיידית או מערכות שונות התלויות בתפקודו של המצבר, שאינן מגיבות כראוי.

מהו תפקידו של מצבר לרכב

תפקידו העיקרי של מצבר לרכב הינו לספק חשמל למערכות הרכב השונות. המעטפת החיצונית של המצבר עשויה מפלסטיק והוא מורכב משישה תאים של עופרת וחומצה. כשהמצבר אינו תקין הוא עלול לשבש את פעילותם של חלקים שונים במכונית עד להשבתתה המוחלטת. אפשר למצוא מצברים באיכויות ובעלויות שונות. כדאי לרכוש מצבר בחולון איכותי שיחזיק מעמד לתקופה של בין 3-4 שנים. דפוס השימוש במכונית משפיע ישירות על אורך החיים ותפקודו של המצבר.

מדוע כדאי להשקיע ברכישת מצבר איכותי

מומלץ לקנות מצבר בחולון מספק שאתם מכירים היטב ואינכם לכם חשש שהוא ירמה אתכם, וימכור לכם מצבר באיכות ירודה. כל מי שיודע עד כמה שחשוב שהמצבר יהיה איכותי, אינו מסתכן ברכישת מצבר ממקום שאינו מוכר לו. לא רק שמצבר איכותי יאריך ימים, הוא יאפשר לבעלי הרכב ליהנות מתפקוד משופר של מערכות הרכב השונות התלויות בתפקודו של המצבר. לידיעתכם, נסיעות קצרות בעיר אינן מאפשרות למצבר להתמלא באופן המקסימאלי.

כיצד שומרים על אורך החיים של המצבר

ניתן להאריך את אורך החיים של המצבר ע"י מספר פעולות פשוטות. למשל, הפעלת מגברים בעוצמה גבוהה מרוקנת את המצבר בקצב מהיר מהרגיל. על מנת להאריך את ימיו של המצבר, כדאי לבחור בין התקנת מגברים פחות עוצמתיים או שימוש מופחת במגברים בנסיעות קצרות. בנוסף, כדאי להימנע מהשארת אורות דולקים כשהמכונית אינה נוסעת או לשחק עם הסטריאו כשמחכים למישהו. פעולות פשוטות שמעכבות את ההתרוקנות המהירה של המצבר.

בכל אופן עמי גדל בחולון וישמח לתת מענה לכל תושב שתקוע עם מצבר תקול במחיר ללא תחרות ,

אז אם אתה תושב חולון יש לך נקודת זכות אצל עמי פיקס אז אל תהסס להתקשר ולהזמין מצבר לרכב.

להזמנת מצבר 24 שעות ביממה בחולון והסביבה חייגו: 054-678-7198

WhatsApp chat