תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

כיצד מאריכים את החיים של מצבר ברעננה

מצבר איכותי הוא ערובה לכמה שנים של שקט

היתרון של רכישת מצבר ברעננה איכותי נעוץ, בין היתר, באורך החיים שלו. ככל שהמצבר יהיה איכותי יותר, אורך החיים שלו, יהיה יותר ארוך. מצבר איכותי משדרג את התפקוד של מערכות שונות ברכב שהפעילות השוטפת שלהן קשורה לגמרי במצבר הרכב. מומלץ לבדוק את המצבר אחת לחצי שנה. אם אינכם יודעים כיצד לבדוק אותו, מומלץ שתפנו לחשמלאי רכב מוסמך אשר יבדוק עבורכם את המצבר ויעניק לכם כמה טיפים חשובים לקראת רכישת המצבר החדש.

מה חשוב שנדע על מצברים לרכב

ישנם מספר כללים שכדאי לדעת כשעומדים לבדוק את התקינות של המצברים. כאשר בודקים את התקינות של המצבר יש להפעיל את ההתנעה והטעינה בעוצמה מירבית. את תחזוקת המצבר יש לבצע בשלושה שלבים פשוטים: בדיקה של המבנה החיצוני של המצבר, בדיקת גובה המים במצבר ומילוי מים במצבר. טיפ נוסף, תמיד כדאי ללבוש כפפות, משקפי מגן ובגדי מגן כשאתם מטפלים או בודקים את המצבר. אלה פריטים שאמורים להגן עליכם מפני החומרים העוטפים את המצבר.

כיצד משווים בין כמה סוגים של מצברים

רכישת מצבר חדש לרכב מחייבת בדיקה והתאמת המצבר לסוג הרכב. בדומה לתחומים אחרים, גם בשוק המצברים ישנם מספר מותגים מובילים שידועים באמינות שלהם. נהגים מייחסים חשיבות רבה לאיכות המצבר, בגלל תפקידו המרכזי בהתנעה ובהפעלת מערכות שונות ברכב. בעלי רכבים אינם מוכנים להסתכן ברכישת מצבר ברעננה שאינו עונה על דרישותיהם במספר נושאים. בעת ההשוואה בין המצברים, יש להתרכז בבחירה של מצבר שיתאים לרכב שלכם. לאחר מכן תוכלו להשוות בין הדגמים האחרים המוצעים לכם.

מתי כדאי לקנות מצבר לרכב משומש 

לא מעט נהגים מתלבטים לגבי השאלה, האם לרכוש מצבר משומש כשהם צריכים להחליף את המצבר. אין תשובה חד משמעית לשאלה זו. אם אתם מחפשים מצבר חדש, התשובה היא, לקנות מצבר איכותי שישרת אתכם כמה שנים טובות. אם מדובר ברכישת מצבר עבור רכב ישן, שאתם צופים שעוד מעט יירד לגמרי מהכביש, אפשר להסתפק ברכישת מצבר ישן, אך אמין.

WhatsApp chat