תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

מצבר לקולנועית 

להזמנת מצבר לקלנועית עד הבית חייגו לעמי פיקס עכשיו: 054-678-7198

הקולנועית הפכה עם השנים לצורת ניוד חשובה ומרכזית בקרב האוכלוסייה המבוגרת בעיקר. הקולנועית אינה מחייבת בהחזקת רישיון נהיגה בתוקף ולכן מומלץ ורצוי להשתמש בה רק על המדרכה או בשטחים עירוניים וכפריים בלבד. הקולנועית מחזיקה מעמד לרוב במשך כ5-6 שנים ואז יש צורך להחליפה לדגשם חדיש יותר, ישנם דרכים לוודא כי הקולנועית תחזיק מעמד ותשמש אתכם לתקופה ארוכה על ידי ביצוע בדיקות תקינות בממוצע כל חצי שנה, שימוש בחלפים מקוריים ובדיה שגרתית של המצבר.

מצבר לקולנועית כמו כל מצבר מחזיק מעמד מספר שנים ויש להחליפו לעיתים מסוימות. כמו מצבר לרכב ניתן לדאוג ולשמר את המצבר במגוון דרכים על מנת שיוכל להאריך חיים ולא לשבוק במהרה, אך במידה והמצבר אכן שבק יש להחליפו במצבר חדש וייעודי לקולנועית ולא כל מצבר מתאים לכך. י שלבדוק את הסוג, הגודל והיצרן לפני רכישת המצבר החדש וכמובן שיש לבדוק שהוא תואם את הצורך שלכם.

סוגי מצברים

סוג המצברים לקולנועית הנם מצברי פריקה עמוקה= מצברים מיוחדים הניתנים לפריקה ולהטענה והם ייחודיים ומותאמים לרכבים חשמליים. זמן השימוש במצברי פריקה עמוקה יורד עם הזמן והוא תלוי במספר הטעינות והפריקות שהמצברים עברו. ולכן לאחר שימוש יומי של כשנה וחצי טווח הנסיעה עלול להתקצר . במילים אחרות ככול שטוענים ופורקים יותר את המצברים קיבולת המצברים יורדת וטווח הנסיעה מתקצר. ישנן מספר שיטות ודרכים לשמור על מצבר ולבצע בו פעולות יזומות ומונעות וכן לתחזוקה שוטפת עליהן נרחיב במאמר הבא על מצברי פריקה עמוקה. היצרנים המומלצים שתוכלו לקנות מהם מצברי פריקה עמוקה לקולנועית הנם:

  • מצברי שנפ
  • מצברי טרוג'אן

מצברים אצל עמי פיקס

אצלנו תוכלו לקבל שירות מלא להחלפה ובדיקת המצבר שלכם. ניתן לכם את כל הנתונים שתזדקקו להם על מנת להחליט איזה מצבר יתאים לכם ולצרכים שלכם ביותר, נייעץ ונכווין אתכם לטובת קניה חכמה. עמי פיקס בעל ניסיון של שנים רבות בתחום ומומחה לכל סוגי המצברים הקיימים בשוק. בחברה מועסקים אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים בלבד וזאת בכדי להבטיח לכם חווית שירות טובה ומהנה.

WhatsApp chat