תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

מצבר לרכב במבצע

הרכב שלכם כבר לא מניע ואחרי בדיקה מול חשמלאי רכב גילתם שהמצבר שלכם שבק חיים ויש צורך להחליף אותוכמו כל דבר בחייםלפני רכישה של מוצר יקרעליכם לבצע סקר שוק ולבדוק את המחיריםיש מקומות שמציעים לכם מחירים יחסית זולים ויש מקומות שמציעים מחירי עתק.

הרבה מקומות יציעו לכם מגוון מצברים במבצע של חברות שונות ומגוונותהדבר החשוב ביותר לפני שאתם רוכשיםהוא לבדוק אם המצבר טובחדשמשופץשהחברה שלו באמת טובה ושהעלות תואמת את מחיר האיכות.

לא פעם אנשים רכשו מוצרים לרכב במחירים משוגעים ולא בדקו במקומות אחריםלרובכשהם גילו שיש מקומות שמוכרים במחירים יותר נוחיםשומרים על איכות המוצרים ודואגים לתת לכם אחריות על ההתקנההם הצטערו שלא בדקו לפני כןהלחץ של החלפת מצבר לרכב הוא מוכראתם כבר רוצים לחזור לעבודה ולשגרה מאשר להיגרר בכל מיני מקומות בשביל לתקן את הרכב.

אבל הפזיזות שלכם עולה כסףלא חבלמצבר לרכב במבצע יכול להיות הרכישה הטובה ביותר שתקנו ואף הרכישה הגרועה ביותר – הכל תלוי איפה רכשתם ומאיזו החברהברגע שבחרתם בחברה שאתם מכירים ותיקנתם אצלם מוצרים נוספים מספר פעמים – אין שום סיבה לדאגה!

אנחנו מטעינים לכם את הרכב עם האנרגיה המתאימה ביותרנדאג לבדוק את כל הרכיבים הנוספים ברכב בשביל לוודא שלא קיימת תקלה נוספתנגיע אליכם הביתהאו לכל מקום שתבחרו להיתקע בועם הניידת המאובזרת בכלים מקצועייםחשמלאי מוסמך והכי חשוב מצב רוח!

מחפשים מצבר לרכב מבצעאנחנו מציעים לכם מגוון רחב של מצברים במבצע מן החברות המובילות ביותר בייצור מצבריםהצוות שלנו כאן לשירותכם עם מצבר עד הבית ויגיע לכל מקום שתרצובנוסףיש לנו צוות שלם של חשמלאי רכב שיתנו לכם מענה לכל השאלות וכןיבדקו אם קיימת בעיה נוספת ברכבכל שנשאר לכם הוא לצלצל ולהתחדש!

זקוקים למצבר חדש במחיר נוחהצוות שלנו מגיע למקום בו נתקעתםעם מצברים איכותיים של החברות המובילות ועושה לכם את החיים קליםלפרטים נוספים: 054-6787198

WhatsApp chat