תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

על מצברים ואנשים

אז המצבר שלכם התרוקןגסס והלך לעולמוקורהואין טעם לחפש עכשיו אשמים אבל לא לשכוח לבדוק בפעם הבאה את האורות לפני שיוצאים מהרכב ). הסוגיה העיקרית עכשיו היא איך תמצאו מצבר לרכב כשאתם תקועים בביתאו בשעה לא הגיונית ובכלל– מי יביא לכם מצבר לרכב עד הבית?

התשובה היא פשוטה– עמי פיקסחברתנו הוקמה במטרה לסייע לאנשים במצוקהדווקא בזמנים הכי פחות צפוייםשתקועים עם הרכב וחייבים פתרון מיידיאבל גם מקצועי ואיכותי.

וזה מה שאנחנו עושיםספקים מצברים לרכב עד הביתדואגים להתקנה שלו ונותנים אחריות על המצברבמידה והחלטתם שחשמלי הרכב שלכם הוא זה שיתקין עבורכם את המצברהאחריות שלנו תינתן רק אחרי שנוודא שמדובר בחשמלאי רכב מוסמךכי כאלו אנחנו– רוצים לוודא שאתם מקבלים את הטוב ביותרגם אם זה לא מגיע ישירות מאיתנו.

על משברים ומצברים

יש הרבה מאד סיבות לרצות שיגיעו אליכם מצברים לרכב עד הביתנוחותחוסר יכולת פיזית להגיע ולאסוף את המצבר כי שלכם שבק חיים..), חוסר בזמןנתקעתם במקום מרוחקאו אתם כבר מרגישים שהמצבר שלכם מצוי בשלבים האחרונים של חייוונערכים לרכוש מצבר חדשלכל אלו יש לנו תשובה– שירות דרכים וחילוץכולל גם הבאת מצבמותאם כמובן לרכב שלכםאיכותי ומדגם מתקדם ומוכרעד אליכם.

בקניית מצבר חדש חשוב מאד לוודא את אלמנט האחריות על המוצרסוג השירות שתקבלווכמובןהמחירלאחריות המצבר מהיצרן יש חשיבות רבהמאחר וכשהיא קיימתנחסך מכם כאב הראש ועוגמת הנפש שיכולים להיוותר במקרים בהם שילמתם מחיר מלארכשתם מצבר חדש ומסיבה זו או אחרת הוא אינו תקין.

חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מנוסהמאחר וכיום יש מגוון רחב מאד של מצבריםהחל מהקלאסיים הפועלים על מים מזוקקים וכלה במבוססי טכנולוגיה חדישהכמו עופרת וקלציוםמה שהכי חשובהוא להתאים במדויק את המצב לרכב שלםוגם כאן נוכל לעזור לכם.

חברת עמי פיקס מוכרת מצברים באחריותחדישים ואיכותייםובמחירים שלא תוכלו לסרב להםנסו אותו ותראו בעצמכםצרו עמנו קשר עוד היום 054-6787198 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שעה משעות היממה.

WhatsApp chat