תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

על מצברים לרכב והדרכים הנכונות לשמור עליהם

כל בעל רכב חווה לפחות פעם אחת בחיי הנהיגה שלו מצב של מצבר שהתרוקןהסיבה השכיחה ביותר לכך היא השארת אורות דולקים למשך זמן ממושךפעולה שגורמת להתרוקנות המצברלעתים מספיק להטעין אותו בחזרה באמצעות כבלים שמתחברים למצבר של רכב אחרולעתי אין ברירהאלא פשוט להחליף אותו לאחד חדש ולקוות שבפעם הבאה לא תשכחו את האורות דולקים ברכב.

מה שלא תהיה הסיבהחשוב שיהיה לכם מקום אמין ממנו תוכלו לרכוש מצבר לרכב שלכםבכל שעהבכל זמןכולל הבאת המצבר ישירות אליכםאם אין ברירה אחרת.

שומריםמטפלים ונהנים ממצבר איכותי לאורך זמן

יש שני פקטורים עיקריים שמשפיעים על אורך חיי המצבר שלכםאיכות המצבר וגיל המצבר.

אם מלכתחילה ברכב שלכם מותקן מצבר איכותי מדגם מוכר וידוערצוי גם עם אחריותניתן יהיה להציל אותוגם אם עבר פריקה עמוקהכלומרהתרוקן כמעט כלילאבל גם אם יש לכם מצבר איכותי,חשוב לבדוק אותו מדי ששה חודשיםכדי למנוע מצבים לא נעימיםמביני עניין יוכלו לעשות זאת בעצמםבעוד שאחריםאם אין להם מושג כיצד לבדוק אתויוכלו לעשות זאת אצל כל חשמלאי רכב בעל הסמכהידע ונסיון בעולם המצברים.

האלמנט השני שמשפיע על חיי המצב הוא גילואם יש ברשותכם רכב יש שמעולם לא הוחלף בו מצברקיימת סבירות די גבוהה שבשלב מסוים הוא יתחיל "להתעייף". אתם תוכלו להרגיש זאת על פי סימנים מקדימיםכמו קושי בהתנעת הרכבאורות שמהבהבים לפתע וכדומהאואחרי בדיקה אצל חשמלאי רכב שיסביר לכם מה ניתן לעשות.

במקרים כאלוואפילו אם מדובר ברכב חדשההמלצה היא לרכוש מצבר חדשחזק ואיכותיכי רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם נהיגה שקטה ובטוחה לאורך זמן.

אנחנו עומדים לשירותכם

חברת עמי פיקס היא חברה המספקת שירותי דרךחילוץהתנעההחלפת מצברים לרכבפתיחת רכבים נעולים ועודאצלנו תוכלו למצוא מצברים איכותיים ביותר במחירים הוגנים ואטרקטיביים,בהתאמה מוחלטת לרכב שלכם.

גם אם המצבר התרוקן לחלוטין ויש צורך להחליף אותונגיע עד אליכם עם מצבר מותאם לרכבנחליף אותו ונוודא שהכל פועל כפי שצריך להיות.

אתם צריכים לדעת שהשירות שאתם מקבלים הוא מאניש מקצוע מוסמכיםבעלי המון נסיון בעולם הרכבהוגנים ואמינים שגם יתנו לכם אחריות על המצבר שרכשתםובמילים אחרותאתם צריכים את שירותי עמי פיקס.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו ונשמח לסייע לכם במציאת מצבר לרכב וכל נושא אחר בו נוכל לתת מהנסיון והידע שלנו054-6787198

WhatsApp chat