תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

עמי פיקס נותן לכם שירות יעיל וזול יותר משרותי גרר

למי זה לא קרה?

נכנסת אל הרכב בבוקר  בדרכך לעבודה ולפתע הרכב אינו מניע או שהסטרטר חלש.

ברור לך שישנה בעיה המצריכה תיקון ושהרכב לא יגיע למוסך אלא אם כן תשתמש בשירותי גרירה.

מצב ביש, אתה כבר יודע שהיום הולך להיות ארוך: אם זה לחכות לשירותי גרר לרכב שיגיע ויגרור את הרכב למוסך ואז תצטרך לחכות לטיפול במוסך ולבזבז יום שלם לחכות לרכב שיהיה מוכן ושמיש לנסיעה.

בזבוז הזמן היקר הוא רק פרט אחד שבגללו תשקול לא לגרור את הרכב, גם עלויות הגרירה שמתווספות לעלויות הטיפול במוסך הופכים את כל העניין ליקר וגורמים להוצאה מיותרת.

ישנן תקלות באוטו שלא מצריכות שירותי גרירה למוסך אלא ניתן לטפל בהן בעוד אתה יושב  בנוחות ומבצע את עבודתך במקום העבודה שלך  או נמצא בבית ופנוי לעיסוקך בעוד שבחוץ עובדים על הרכב אנשי מקצוע מיומנים ומתקנים לך אוטו .

עמי פוקס - מוסך נייד

נשמע טוב נכון? זה אפשרי!

בעמי פיקס אנו נגיע עד אלייך עם ניידת שירות מאובזרת בכלי עבודה וחלקי חילוף לרכב ונתקין או נתקן את הבעיה במקום בו אתה נמצא בזמן שנוח לך!

ניידות השירות שלנו זמינות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע!

אנו יודעים שזמן שווה כסף וכשצריך להגיע במהירות למקום מסויים-לחכות לשירותי גרר לרכב זהו זמן יקר שמבוזבז.לא עוד!

עמי פיקס מבצע שירותי החלפת אלטרנטורים, סטרטרים, מצברים ועוד בבית הלקוח .אנו מעניקים שרותי דיאגנוסטיקה לרכב, החלפת גלגל, שאיבת דלק שגוי ואף מחליפים משאבות דלק במקום.

אנו מגיעים עד אליך לביצוע איתור תקלה על ידי חיבור המכונית למחשב אשר מתחבר למחשב של הרכב, סורק אותו ונותן מידע לגבי תקלה אשר קיימת במערכת או שהיתה בעבר ואנו נדע לתקן אותה.עמי  בעל וותק של עשרות שנים כחשמלאי רכב ומנהל מחלקת דיאגנוסטיקה אשר עבד במספר מוסכים בניהם מוסך מורשה מרכזי גדול.

כמו כן תשמחו לדעת שאתם בידיים בטוחות וגם הרכב שלכם: עמי הופיע בתוכניתו של חיים הכט ועבר את כל הדרישות-אמינות, שירות ומחיר הוגן ויצא צדיק.

אז שלא יעבדו עליכם ותבזבזו זמן יקר בציפיה לשרותי גרר, חייגו לעמי פיקס ונגיע במהרה-0546787198.

WhatsApp chat