תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

"שמתי סולר במקום בנזין"! שרות שאיבת דלק שגוי

אם ביצעתם תדלוק שגוי ושמתם דלק במקום סולר או סולר במקום דלק אנו נגיע עד מקום הימצאותכם ונשאב את הדלק או הסולר תוך מספר דקות השרות ניתן כמעט לכל חלקי הארץ 24 שעות ביממה!

אם ביצעת תדלוק שגוי, עמי פיקס חברת ניידות שרות בשבילך ולשירותך.

כל צורך ועניין איש השרות שלנו תמיד מגיע מוכן, חברת עמי פיקס בעלת ניידות שרות המאובזרות בכל הכלים והחלפים הדרושים לצורך חילוץ רכבך. חברת עמי פיקס מספקת שרות שאיבת דלק שגוי לפרטיים מוסדות ומפעלים מהגדולים בארץ. ברשותנו האמצעים הטכנולוגים המשוכללים והטובים בארץ בענף הרכב.

אנו מספקים שרותי שאיבת דלק שגוי וחילוץ לאנשים אשר לא שמו לב ובצעו תדלוק שגוי: בנזין במקום סולר ולהיפך, חילוץ דרך ריקון מכל הדלק וניקוי יסודי למערכת ההזרקה בבנזין ודיזל.

סוגי דלק ומרכיביהם:

  • בנזין 95 – בנזין זה הוא ללא עופרת, מכיל תוספות לצורך שמירה על ניקיון מערכת הדלק והמזרקים. מנקה את השסתומים במהלך עבודתם הוא מתאים למנועים עם מערכות למניעת זיהום אוויר על פי תקן לכלל הרכבים משנת ייצור 1990.
  • גז – הגז הטבעי מהווה תחליף לסוגי הדלק אשר מופקים מנפט גולמי. בנוסף ניתן לעשות בו שימוש גם לדברים אחרים כגון רכב אשר יהוה כתחליף לבנזין או סולר.
  • בנזין 96 – זהו דלק עם תוספים תחליפיים לעופרת מערכת הדלק סוג בנזין זה מתאים לרכבים ישנים שיוצרו עד לשנת 1990 שאין בהם מערכות קטליטיות לצורך מניעת זיהום אוויר אשר בהם אנו מחויבים היום על פי חוק.
  • סולר – זהו דלק שמשמש רכבי דיזל.

״שמתי דלק לא נכון! שמתי בנזין במקום סולר"!!״ – זה לא נעים שזה קורה אבל אל דאגה עמי פיקס לשרותכם.

למי זה לא קרה? אתה בעבודה ואשתך צריכה לצאת לאירוע.

השאלת לה את הרכב של העבודה כי אתה מתעכב בחברה. היא מתארגנת מתלבשת יוצאת לרכב מניעה את הרכב ומגלה כי ברכב דולקת נורת האזהרה של הדלק. היא נוסעת לתחנת הדלק למלא דלק מגיע לתחנת הדלק מתדלקת מהר את הרכב מפני שהיא ממהרת לאירוע.

אך מתוך הרגל היא מתדלקת דלק 95 הדלק שאותו בדרך כלל היא ממלא ברכב שלה. מה שהיא איננה יודעת כי ברכב שהיא נוסעת ישנו מנוע דיזל והתדלוק של רכב זה הוא סולר ולא בנזין.

היא נכנסת לרכב מניעה את הרכב, אך הרכב מניע וכבה ושוב מניע וכבה.

מתחילים טלפונים, מתקשרת לבעלה להגיד כי היא תקועה עם הרכב אתה בעבודה הרכב שלך אצלה ואן לך אך להגיע אליה (הרכב שלך אצלה)לאחר דין ודברים הסברים הגיעו למסקנה, כי היא תדלקה סוג דלק לא נכון.

שאיבת דלק שגוי

למי ניתן לפנות עם שאיבת דלק לא נכון?

אז אם "שמתי סולר במקום בנזין!", "שמתי דלק לא נכון!" או "שמתי בנזין במקום סולר!" הם משפטים שאמרתם לאחרונה – אל דאגה חברת עמי פיקס נותנת מענה שאיבת דלק שגוי באופן מקצועי אדיב ואיכותי 24 שעות ביממה.

במקרה של תקלה אנו לשירותך-שירותי דרך גרירה וחילוץ לכל רכב ובכל שעה.

  • תקלות חשמל – מנורה שרופה, פנס לא עובד.
  • רכב לא מניע– החלפת מתנע ומחולל טעינה(אלטרנטור).
  • דלק– מענה וחילוץ לכל תקלת דלק (תדלוק של דלק שגוי).
  • גרירה וחילוץ– במקרה של שקיעה בחולות,חילוצי שטח.
  • מצבר לרכב– אנו מספקים ונותנים שרות ואחריות לכל סוגי המצברים.

להזמנת שירות שאיבת דלק שגוי חייגו עכשיו! 054-6787198

WhatsApp chat