תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

חילוץ אמין ומהיר עד הבית

חילוץ – רכבים בדרכים 24 שעות ביממה. להזמנות חייגו לעמי : 054-678-7198

חילוץ, כל שלא יהיה, אם זה חילוץ שטח או חילוץ בעיר או מחוצה לה. חילוץ כלי רכב שונים, מחילוץ רכבים ועד לחילוץ כלי שטח מתוחכמים ומתקדמים. 

חילוץ כל כלי שטח, מכוניות, חילוץ אופנועים. בכל מצב המצריך חילוץ בכל מקום שלא תהיה אם זה בעיר או בכפר או בשטח. 

כל סוגי החילוץ הקיימים חייב להיות מבוצע על ידיי איש מקצוע מיומן ומנוסה בכל תחום החילוץ, כל חילוץ שלא יהיה, גם החלפת מצבר עד הבית.

חילוץ נועד על מנת לחלץ אותך ממצב בו נתקעת עם הרכב, לא משנה היכן תהיה. לא כל אדם יכול לבצע חילוץ.

חילוץ משמעותו עזרה במצב חירום. מצב חירום הוא מצב בו אינך יכול לעזור לעצמך ועליך לבקש עזרה חיצונית כדי לחלץ אותך מהמצב אליו נקלעת.

כיוון שבמצב חירום אין לקחת סיכונים מיותרים בידיים חובבניות, יש לקרוא לאדם מיומן העוסק בתחום החירום הספציפי אליו נקלעת, על מנת לבצע חילוץ באופן בטוח ומקצועי.

חילוץ זה השטח שלנו. אצל עמי פיקס נמצאים המחלצים הבקיעים ביותר בתחום החילוץ.

חילוץ רכב

כל חילוץ שלא יהיה. אנו עוסקים בתחום החילוץ כבר מעל 15 שנה עם ניסיון ומיומנות, במקצוענות חסרת פשרות בכל תחומי החילוץ ומצבי החירום בתחום המכוניות ורכבי השטח השונים.

חילוץ על ידיי אדם לא מוסמך איינו אחראי ואיינו מקצועי, עלול לסכן אותך ולגרום נזק יקר יותר לכלי הרכב שלך. במידה ונתקעת בבעיה המצריכה חילוץ מידי מאזורים שונים בארץ, פנה עכשיו לעמי פיקס לביצוע חילוץ ועזרה ראשונית לחלצך ממצב החירום אליו נקלעת.

זקוק לחילוץ? פנה למקצוענים עם וותק וניסיון רב שנים בתחום החילוץ. אנו נגיע במהרה למקום הימצאותך ונבצע חילוץ מקצועי ומיומן עם כלים טכנולוגיים מהמתקדמים במדינה.

אופי העסק שלנו מוגדר מהדברים הבאים:

 ✔       מקצוענות חסרת פשרות 

 ✔       אמינות

 ✔      מיומנות

 ✔      וותק וניסיון רבות שנים

 ✔       מקצועיות

אנו עוסקים בכל סוגי החילוצים השונים:

היכן שלא תהיה, במידה ונתקעת תתקשר לעמי פיקס החילוץ בדרך. 

WhatsApp chat