תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

ניתוק קודן לרכב

אנחנו דואגים לתחזק את הרכב כדי שיעמוד לרשותנו ויביא אותנו בבטחה ממקום למקום.

אנו מוודאים שאנשי מקצוע אמינים יטפלו בו ויסדרו את התקלות שמופיעות בו לפעמים.

נכנסים לרכב והוא לא מניע-ישר עולה לנו בעיה עם המנוע, אולי הסטרטר או המצבר אבל אנחנו מבינים שהבעיה היא הקודן מכיון שלא נשמע צליל נטרול כאשר אנו מקישים את הקוד או לא משמיע צליל בכלל בלחיצה על הכפתורים.

כדי לוודא שזוהי אכן בעיה בקודן אפשר ומומלץ להתקשר ולהתייעץ עם טכנאי מקצועי אצלנו בעמי פיקס  אשר יוודא על פי התופעות שנתקלתם בהן שזוהי אכן בעיה בקודן ואם יש צורך בניתוק קודן לרכב.

ביטול קודן לרכב

הקודן הינו לוח מקשים קטן  אשר נמצא ליד ההגה. לפני הכנסת המפתח לסוויץ והנעת הרכב אנו נדרשים להקיש קוד ספציפי .פעולה זו מונעת התנעה על ידי מפתח גנוב  ומפחיתה את הסיכויים לגניבת הרכב.

הקודן פועל כך שברגע שלא הוקש הקוד הנכון או שהוא אינו תקין הוא גורם לניתוק של אחת ממערכות הרכב כגון הצתה, התנעה או מערכת הדלק.

לעתים מותקנת כספת על מקור הניתוק של הקודן שמקשה על הגישה ויש צורך בהליך יותר מסובך של ניסור ופתיחת הכספת ,פתיחה של ברגים מיוחדים ועוד.

עמי פיקס מתמחה בכל סוגי הקודניות ויבצע בשבילכם ניתוק קודן ברכב במהירות ומקצועיות מבלי לגרום נזק למערכות של המכונית הקשורות לקודן.

ניידת השירות שלנו תגיע עד למקום מגורייך או עבודתך או כל מקום בו נתקעת ותבצע לך ביטול קודן לרכב – אנו חוסכים לך זמן ואת עלות הגרר שכן לא תוכל להתניע את הרכב ללא נטרול הקודן.

הניידת מאובזרת בכלים ובציוד חדיש לפתרון כל תקלה בדרכים במקצועיות.

עמי הינו חשמלאי רכב מעל ל-20 שנים וכן ניהל את מחלקת דיאגנוסטיקה במוסך מרכזי גדול.

נסיון הינו מרכיב חשוב בבחירת בעל המקצוע אשר יטפל ברכב מכיוון שבנטרול קודן יש דרכים שונות וניתוקים שונים שכל קודן מבצע ועם נסיון מנטרלים את הקודן במהירות וללא נזק לשאר המערכות ברכב.

אם הקודן אינו מגיב תתקשרו לייעוץ עם המומחים שלנו ותדעו שאתם ורכבכם בידיים טובות!

WhatsApp chat