שירותי מנעולן לרכב

Posted by & filed under כללי.

בכל בוקר מחדש, אתם יוצאים מהבית אל כיוון החניה, באמונה שלמה כי בתוך כמה שניות תיכנסו אל הרכב שלכם ותצאו לדרככם. מה קורה באותם הבקרים בהם אתם מגלים כי המפתח לרכב אבד לכם או שהקודן לא עובד? רגע לפני שאתם מזמינים מונית או חותמים על יום חופש, דעו כי אפשר גם אחרת: אנו שמחים להציע לכם שירותי מנעולן לרכב, כך שאף פעם לא תהיו לבד.

שירות מנעולן לרכב 24/7 – מתי שאתם רק צריכים!

אתם לא באמת יכולים לדעת מה יוליד יום ובאיזה שלב תהיו זקוקים לשירות מנעולן. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה אנו עובדים במתכונת נרחבת ולא עוצמים עין בשבילכם. השירות שלנו פועל וזמין 24 שעות ביממה, כך שבכל רגע שתצטרכו שירות – תקבלו אותו! יצאתם לבלות והרכב לא נפתח? אתם ממהרים לאירוע והמפתח נתקע בתוך הדלת? שירותי מנעולן לרכב הם כל מה שאתם צריכים!

אנו עונים גם לקריאות SOS! כמעט תמיד, שירותי מנעולן לרכב הם שירותים הניתנים במקרי חירום (מעטים הנהגים שאכן מתאמים שירות שכזה מבעוד מועד). אנו מיומנים במתן שירותי חירום, תוך שאנו יודעים לעבוד תחת לחץ ולספק שירות מקצועי ואמין בהתראות קצרות.

מנעולן לרכב

3 טיפים מאיתנו: מה ממש, אבל ממש לא לעשות?

מאחר ומדובר על הרכב הפרטי שאתם זקוקים לו על בסיס יומי, המון פעמים ישנה נטייה לפעול מתוך פזיזות. אנו ממליצים בחום שלא לוותר על שירות מנעולן לרכב, ובכל מקרה בו אתם ניצבים אל מול דלת נעולה, מפתח תקוע או קודן שלא עובד – לדבר איתנו. לעתים, ישנו רצון לפתור את הבעיה לבד, אך רצון זה מוליד עוד צרות. התוצאה? בזבוז רב של זמן, נזקים לרכב ותחושת תסכול. אז מה אנו ממליצים שלא לעשות?

  • הפעלת כוח: הדלת לא נפתחת? הפעלת כוח עליה לא תעזור. לא הצלחתם לפתוח אותה באמצעות השלט או המפתח? הפעלת הכוח לא תועיל, אלא ליהפך. אתם יכולים שלא במתכוון לשבור את הידית או לעקם את דלת הרכב. חיסכו זאת עם קריאה לשירות מנעולן.
  • לא ללמוד מסרטונים ביוטיוב. אז נכון, ניתן כיום ללמוד עצמאית המון תחומים, אך ישנם תחומים שכדאי שלא ללמוד אותם לבד. תוכלו למצוא די בקלות סרטונים ברשת המסבירים איך לפרוץ דלתות, אך האם כדאי לעשות זאת? לא. מדובר על שיטות חובבניות של חאפרים, שיכולות ליצור נזקים שיעלו לכם המון כסף ויכניסו אתכם למעגל השתעבדות בלתי נגמר.
  • לא לבקש טובה משכן או חבר. יש לכם חברים שמבטיחים לכם כי הם יודעים איך לפרוץ דלת של רכב? הודו להם בנימוס, ולכו על בטוח: שירותי מנעולן לרכב! 

"שום שירות מנעולן לרכב, אני עוד רגע שובר את החלון"

שבירת חלון היא אחד הדברים המסוכנים ביותר שתוכלו לעשות ברכב. מעבר לכך שאתם יכולים לגרום להרס רב לרכב (ובהתאם, לתיקונים יקרים), הרי שניפוץ החלון יכול לגרום גם לפגיעה פיסית בכם. הדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו הוא עם שברי זכוכיות ופציעות אפשריות. בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של מנעולן, עשו זאת עם שירותי מנעולן לרכב כמו אלו שאנו מציעים ב"עמי FIX"!

מנעולן רכב

ולא רק שירותי מנעולן לרכב…

אתם לא יכולים לדעת מתי תהיו זקוקים לשירותי מנעולן, אך אתם כן יכולים לדעת למי לפנות במצבים שכאלו. מעבר לשירות מסוג שירותי מנעולן לרכב, אנו שמחים להציע גם שירותי פריצה מקצועיים עבור כספות בבית שלכם ובמשרד. כרטיס הטיסה ממתין לכם בכספת תקועה, חוזה שאתם צריכים לחתום עליו או סכום כסף שאתם צריכים לשלם? קראו לנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *