שירותי דרך בשטח - ערוכים לכל תרחיש אפשרי!

Posted by & filed under כללי.

אנחנו פועלים כבר כחמש עשרה שנה ומעניקים שירותי דרך בשטח, לקהל רחב של לקוחות אשר נתקעים באמצע הדרך בשטח. 

שירותי דרך בשטח 

השאיפה של כל נהג היא ליהנות מנסיעה ללא תקלות אך במציאות גם ברכבים חדשים קורות פה ושם תקלות. הבעיה היא שזה קורה במיקומים רחוקים ברחבי הארץ ויש לדאוג לחילוץ מהיר כדי להצליח להמשיך בטיול, או כדי לצאת מהשטח לפני החשיכה במיוחד אם מדובר על וואדיות ומקומות בלתי עבירים וללא אור כלל. 

שיטת העבודה היא להתקשר למוקד שלנו לתת תיאור מדויק של המיקום כדי שהצוות שלו ינווט למקום זה. בנוסף לכך יש להעביר הסבר על מהות התקלה כמו רכב לא מניע, רכב תקוע וכו'. בהתאם לכך יגיע צוות מקצועי שנמצא באזור הקרוב ויסייע ללקוח כדי לצאת ממצב לא נעים זה. 

הגעה של רכב שירות לשטח 

שירותי דרך בשטח מותאמים לג'יפים ולרכבי 4*4 אשר מגיעים לנקודות ייחודיות בשטח. אף על פי שמדובר ברכבים גבוהים ובעלי גלגלים רחבים קורים מקרים רבים שהם נתקעים, עקב התנאים הקשים של השטח. 

התקלות שקורות מעת לעת הן שקיעה של האוטו בשטח בוצי, כשהרכבים נכנסים פנימה ולא מעריכים שהשטח הוא כה עמוק. או כשהם נכנסים למרחבי דיונות וגם שם החולות הם טובעניים ולכן הג'יפ מתחפר פנימה ולא מצליח לצאת לבד. יש מקרים שאפשר לקבל סיוע מחברים שמצליחים למשוך את הרכב אך אם מדובר בג'יפ בודד שיוצא לשטח, אנחנו נשמח לסייע ולהעניק שירותי דרך בשטח. 

מוקד השירות שלנו 

מוקד השירות שלנו ערוך לכל תרחיש ולכן בכל קריאת שירות, רכב החילוץ שלנו מגיע תוך זמן קצר ככל האפשר למקום. בכל רכב חילוץ שלנו יש ציוד רב אשר מותאם לכל סיטואציה. כבלים וציוד טכנולוגי חדשני למשיכת רכבים החוצה ממקומות נמוכים ומההתחפרות בחולות או בשטחים בוציים. בנוסף לכך קיים ציוד רב כמו חלקי חילוף לבעיות מכאניות ולבעיות חשמליות. 

לאור הניסיון רב השנים שלנו, אנו יודעים מה הן התקלות שקורות לעיתים תכופות ברכבים הללו ולכן אנחנו דואגים שיהיה ברכבים הללו את כל הציוד הדרוש לכל רכבי השטח, בהתאם ליצרנים השונים כדי שיהיה לנו מענה לכולם.

שירותי דרך בשטח

החלפת מצבר בשטח 

אם רכב השטח אינו מניע והמצבר פעיל כבר מעל לשנה, קיימת סבירות שהוא התרוקן. איש השירות שלנו בוחן אם המצבר אכן שבק חיים או שיש תקלה אחרת באלטרנטור או בסטרטר ובהתאם לכך מתקן אותם או מוציא את המצבר הישן ומתקין במקומו מצבר חדש. הוא מקפיד להתאים את המצבר לנפח המנוע ולהוראות היצרן, כדי שתהיה אפקטיביות מלאה של המצבר. 

אם נתקלת בבעיה בשטח אל דאגה, שירותי דרך בשטח ערוכים לכל תרחיש אפשרי ורכב השירות יגיע בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *