מצבר למשאיות

Posted by & filed under כללי.

החלפת מצבר למשאית נחשב לפעולה חשובה וחיונית כחלק בלתי נפרד מתחזוקה תקינה של המשאית. המצבר אחראי על הפעלת כל המערכות החשמליות שפועלות במשאית ותפקידו לאפשר לה לעבוד לאורך זמן. אם נתקעתם עם המשאית או אם אתם די בטוחים שהבעיה שבגללה המשאית שלכם איננה מתניעה קשורה לבעיה במצבר, חברתנו מספקת שירות החלפת מצבר למשאיות. החלפת המצבר תאפשר לכם להימנע מגרירת המשאית למוסך, תהליך שיהיה יקר מאוד ולא משתלם כלל וכלל, יגזול לכם זמן יקר וכנראה גם יוביל להפסד כספי כלכלי לא מבוטל. 

החשיבות של מצבר למשאיות 

אם חושבים על זה לעומק, מבינים כי המשאית היא סוג של עסק שנוסע על גלגלים ובלעדיה התפוקה של העסק או החברה נפגעת, וגם- הנהג לא יכול לחזור לעבודה כל כך מהר גם אם הוא ממש רוצה. בלי מצבר תקין לא ניתן להמשיך בנסיעה משום שהמצבר אחראי על תהליך ההתנעה של הרכב, כמו גם הפעלה של מערכות אחרות כמו: מיזוג אוויר, תאורה, אלמנטים חשמליים נוספים הנמצאים במשאית ועוד. 

לכן, עלינו להתייחס אליה בעדינות ואחריות, כאשר החלפת המצבר היא בין הפעולות התפעוליות הכי חשובות שיש לבצע בזמן, במטרה לשמור הן על התקינות שלה והן על הבטיחות שלה. חברתנו מספקת שירותי דרך לנהגי משאיות, שירות המהווה פתרון יעיל, מהיר ובטוח. החלפת המצבר תסייע לנהג להמשיך את יום העבודה שלו בשגרה ולמנוע תקלות עתידיות. 

מידע חשוב על מצברים של משאיות

בשונה מרכב פרטי, משאית היא רכב מסחרי הפועל ונוסע שעות רבות. יש משאיות שנוסעות צפונה ודרומה לקצוות השונים של ארץ ישראל כמה פעמים בשבוע. משאית היא רכב בעל קיבולת גבוהה וכך גם המצבר שלה. לכן, יש להחליף את המצבר של כל משאית בזמן ובצורה תדירה בכדי למנוע השבתה שלה. 

השירות של חברת עמי פיקס שירותים וחילוצים בא לספק מענה מלא למצבים בהם נהגי משאיות נתקעים באמצע הדרך. חברתנו מספקת מגוון שירותי דרך כולל ביצוע בדיקת מתח, חילוץ למוסך, החלפת מצברים למשאיות ועוד תוך הקפדה על מקצועיות ושירות איכותי.  

מצבר למשאיות

מהי תוחלת  החיים של מצברים למשאית?

בדרך כלל במדינת ישראל, מצבר למשאית מחזיק בממוצע שנתיים עד שנתיים וחצי. כשמחליפים מצבר חשוב לבדוק מה הגודל ואיזה אמפר מתאים לה. 

איך יודעים איזה מצבר מתאים למשאית?

יש כל מיני סוגים של מצברים וכל מצבר נבחר בהתאם לצרכי השימוש שלו, גודל המשאית, סוג המשאית וכמות ההתנעות. יש מצברים שמיועדים למשאית מנוף, יש מצברים למשאית עם רמפה, מצברים לגרר ועוד. רוב המשאיות צריכות התקנה של שני מצברים. ברוב המקרים יש צורך בשני מצברים של 12 וולט עבור משאית שמערכת החשמל בה היא 24 וולט. 
לפרטים נוספים ומידע אודות החלפת מצברים למשאיות ורכבים נוספים, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *