תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

חשמלאי רכב ברעננה

בכל רכב קיימות מערכות חשמל האחריות על התפעול התקין של חלקיו השוניםרכבים חדשים יותר מנוהלים על ידי מחשב ראשיהמדווח גם על תקלות מכניות ודואג לתזמון נכון של פעילות החלקים המכניים ברכבמחשב זה ישלוט בכמות הדלק שתוציאו בכל נסיעהבהרכב התערובת של השמנים ואף במערכות החשמליות המפעילות את תאורת הרכבהרדיו ואפילו החלונות החשמליים.

מה קורה כשיש בעיה?

כאשר יש תקלה ברכב אדם מוסמך שלמד את המערכות החשמליות ומכיר על בוריין את המערכות המחוברות זו לזו באמצעות חיווטיוכל לזהות את מהות התקלה ולתקנהתהליך זה נקרא "דיאגנוסטיקהשמשמעה אבחוןהרכבים כיום מדווחים באמצעות קודים מוסכמים על התקלות ומכשיר מיוחד הקורא את הקודים יכול לסייע לחשמלאי הרכב לדעת מה הבעיה.

איך תמצאו חשמלאי מוסמך לסוג הרכב שלכםחשמלאי רכב ברעננה

כאשר אתם פונים למוסך מקומיאם למשל חיפשתם "חשמלאי רכב רעננה" תמצאו גם את אנשי המקצוע העוסקים בתחום החשמל

אצלנו בעמי פיקס אינכם צריכים להניע את הרכבבכל תקלהכולל החלפה של מצבריםניתוק קודן ברכב ואף חילוצים בשטח אנו מגיעים ישירות אליכם עם רכב מיוחד שהוסב למוסך נייד ואיש מקצועי שיחזיר אתכם לנסיעה במהירות.

כשאתם בשטח חשוב לעבוד עם חשמלאי רכב מקצוען

כאשר אתם מגיעים למוסך ומשאירים את הרכב אתם יכולים לחכות עד שיגיע איש המקצוע למוסך וימצא את התקלהאךכאשר אתם תקועים בשטחעל הכביש או בחנייהאינכם יכולים לנסות ולמצוא אדם מקצועיגם בשעות החשכה וגם בשעות היום אנו יכולים להגיע ישירות אליכם עם מוסך נייד ולתקן את התקלה במהירות.

מי מגיע אלי?

חברת עמי פיקס שהקים עמי יפתשניהל את מחלקת הדיאגנוסטיקה במוסך מורשה במשך שש שנים משרתת את לקוחותיה ברחבי אזור השרון והמרכז בין נתניה לגן יבנה ומשנה את היום למאות נהגים שנתקלו בתקלות שונות

החברה גם בעלת הסמכה של פורץ מומחה ויכולה לסייע לכם להיכנס לרכב שננעל עם המפתחות בפנים או במקרה שהמפתחות אבדו.

יש בעיית חשמל ברכבמחפשים חשמלאי רכב ברעננה שאפשר לסמוך עליואל תהססוהתקשרו עוד היום לעמי Fix ונשמח להגיע עד אליכם ולתקן בעיות שונות ברכב – חייגו עכשיו 054-6787198

WhatsApp chat