תפריט

054-6787198

עמי פיקס - הרכב שלך בידיים טובות

מוסך נייד של עמי פיקס – מוסך נייד 24 שעות בשבילך

נתקעתם עם פנ'צר בדרך לעבודה? אתם מנסים להתניע את הרכב אך לא מצליחים? אתם זקוקים לחילוץ מידי עם רכב ה-4X4 בשיאו של טיול השטח שלכם? אתם יכולים לקחת אוויר ולחייך חיוך של הקלה – אתם נמצאים במקום הנכון!

ברוכים הבאים אל עמי FIX – שירותי מוסך נייד 24 שעות! אנחנו זמינים לכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

בראש החברה עומד עמי יפת, מנעולן מוסמך ואיש דיאגנוסטיקה בעל רזומה מקצועי עשיר. בין השירותים שאנו מציעים לכם:

  • החלפת גלגל
  • החלפת מצבר
  • חילוץ רכבים בשטח
  • שאיבת דלק
  • נטרול קודן ברכב
  • שירותי מנעולנות

שירותי מוסך נייד עם עמי FIX – יחד אתכם לאורך כל הדרך:

  • פתרונות למגוון רחב של מקרי חירום בדרך
  • הגעה מהירה אל הנקודה בה אתם נמצאים
  • זמינות גבוהה עבורכם 24 שעות, 7 ימים בשבוע
  • מחירים הוגנים! אנחנו לא עושים קופה על חשבון המצוקה שלכם
מוסך נייד

מוסך נייד – איך השירות הזה עובד?

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו במספר הטלפון – 054-6787198. לכל השאר? אנחנו נדאג! המון נהגים ששומעים את המילה "מוסך", מיד נרתעים, וגם בצדק. התמונה המיידית שעולה לראשם היא תור ארוך של רכבים, המתנה ממושכת בזמן תיקון התקלה ומוסכניקים שצריכים לחלק את עצמם בין עשרות הנהגים.

שירות של מוסך נייד 24 שעות שם אתכם ואת הרכב שלכם במרכז! לא משנה מה הבעיה ברכבכם, כשאנחנו שולחים חשמלאי רכב נייד או מכונאי רכב נייד לסייע לכם, אנחנו מגיעים אך ורק עבורכם. באותו רגע נתון, אתם הלקוח היחיד שלנו שמקבל את מלוא תשומת הלב. העובדה כי איננו צריכים להעניק שירות לנהגים נוספים במקביל, מאפשר לנו לאבחן ולטפל בתקלה ביסודיות, ומבלי שנהגים אחרים מאיצים בנו ומלחיצים אותנו.

עמי פיקס? יצא צדיק! אמינות ומקצועיות ללא פשרות

המשאלה שלכם, קל וחומר שעם שירותי דרך כשאתם נמצאים במצב של מצוקה, היא לקבל שירות מאיש מקצוע אמין. אנחנו בעמי FIX זכינו לקחת חלק בתוכנית הפופולארית "יצאת צדיק" בהנחייתו של חיים הכט. תיעוד השירת שהענקנו בתוכנית על חילוצי דרך, שיקף בפני קהל הלקוחות והצופים מהו סטנדרט השירות שלנו.

אנו שמחים להעניק שירות הוגן ואדיב לקהל לקוחותינו, ולתעל את המקצועיות שלנו לסיוע באירועי חירום.

שירותי מוסך נייד – מבלי לקרוע את הכיס!

ישנם נהגים שמוצאים עצמם תקועים עם רכבם בשעות הקטנות של הלילה. למרות ששירות של מוסך נייד יכול מאד לעזור להם, הם מנסים להסתייע בחברים ובבני משפחה. הסיבה? ההנחה כי שירותי המוסך הנייד מאד יקרים. אנו מתחייבים בפניכם: מחירים נוחים והגונים לכל שירות, בכל מקום, בכל שעה ועבור כל נהג!

המצוקה שלכם היא לא הרווח שלנו, אלא הזכות שלנו – להגיע אל המקום בו נתקעתם, לחלץ אתכם ולהעלות חיוך של שלווה והקלה על פניכם. אנו מודעים לכך שישנם אלו שבוחרים לנצל את המצוקה בה אתם נמצאים, ועבורם אתם לא יותר מלקוחות שבויים שישלמו כל מחיר. אנו מאמינים בסטנדרט שירות אחר – הוגן ואמין.

המוסך נפתח ב-7:00 בבוקר ואתם תקועים עם הרכב בחצות – מה עושים?

רק אלו שנתקעו בדרכים עם רכבכם בשעות הקטנות של הלילה, יכולים להעיד עד כמה חשובים ונחוצים שירותי מוסך נייד. חשמלאי רכב נייד או מכונאי רכב נייד זמינים בשבילכם בניידת שירות – 24 שעות ביממה! במידה ואתם לא מצליחים להתניע את הרכב בחניון של העבודה, אם טיול השטח שלכם הפך לסיוט לאחר ששקעתם עם הרכב בבוץ או אם תדלקתם את הרכב עם דלק שאינו מתאים לרכב – אנחנו מתייצבים! אנו מציעים מגוון רחב של שירותי דרך, זאת במטרה להציע פתרון איכותי ומהיר לכמה שיותר תקלות שכיחות ואפשריות.

חשוב לדעת: ישנה תפישה מוטעית כי רק רכבים ישנים עלולים להציף תקלות. העובדה היא שגם הרכבים האמינים והחדשים ביותר – נתקעים. לצד התקלות שמאפשרות לכם להגיע אל נקודת היעד שלכם בשלום, ישנן תקלות שלא מאפשרות לכם להמשיך בדרככם. במקרים אלו, פנו אלינו ונגיע אליכם!

חשמלאי רכב נייד

"אני לא מצליח לפתוח את הכספת שלי. תוכלו לסייע לי?"

בהחלט! לצד שירותי הדרך שאנו מעניקים לקהל הלקוחות שלנו, אנו שמחים להציע גם שירותי מנעולנות. במידה והכספת לא נפתחת לכם – בעקבות תקלה טכנית או מאחר ושכחתם את הקוד, נשמח לסייע לכם. אנו נוכל לפרוץ את הכספת, וכך לאפשר לכם גישה לחפציכם האישיים.

גם שירות זה ניתן במתכונת של 24 שעות ביממה.

ייעוץ ללא עלות – התקשרו עכשיו!

השעה 03:00 בלילה, הרכב נכבה תוך כדי נסיעה ואתם לא יודעים מה לעשות? אנחנו נשארים ערים כל הלילה – בשבילכם! אנו מודעים לכך שברגעים מלחיצים מסוג זה, כשאתם זקוקים לשירות של מוסך נייד 24 שעות, הדבר שאתם כמהים לו בעיקר הוא הזדהות, אוזן קשבת ומישהו שיגיד לכם שהכל יהיה בסדר. הרגישו בנוח לפנות אלינו בכל שעה ביום – לייעוץ, הכוונה או תיאום איתנו.

אנו נשמח לייעץ לכם טלפונית, לאבחן את התקלה בהתאם לתיאור שלכם ולסייע לכם לשוב אל דרך המלך – כמה שיותר מהר וכמה שיותר בטוח. התקשרו כבר עכשיו – אנחנו בדרך אליכם – 054-6787198

WhatsApp chat