מוסך נייד

Posted by & filed under כללי.

מוסך נייד הוא פתרון מצוין עבור אנשים שזקוקים לתיקון חירום באחד הרכיבים או החלקים של רכבם. 

במקרה חירום, יכול בעל הרכב לצלצל אל המוסך הנייד ובעל המקצוע יגיע אל המקום בו נמצא הרכב – מקום זה יכול להיות בחניה של הבית או מקום מרוחק מהבית.

 בעל המקצוע יוכל לחלץ את הרכב במידה שהוא לא מניע, לגרור אותו או לבצע תיקונים שונים בשטח. 

בעלי המקצוע העובדים במוסך הנייד יוכלו להגיע לכל מקום בו נמצא הרכב במהירות ולתקן את התקלה אשר מונעת מבעל הרכב להמשיך בדרכו. בצורה זו ניתן לחסוך זמן יקר, למנוע את הצורך להגיע למוסך ולהיות תלויים בשעות הפעילות שלו ולהמשיך בדרך בביטחון.

מוסכניקים וחשמלאי רכב מנוסים הזמינים לרשות הלקוח במשך 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע

במוסך הנייד עובדים מוסכניקים וחשמלאי רכב מקצועיים ומנוסים אשר מספקים את השירות במשך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע.

 הזמינות של בעלי המקצוע חשובה ביותר, שכן לא ניתן לדעת מתי יהיה צורך בהזמנתם.

 כמובן שתחזוקת הרכב באופן שוטף תורמת בהפחתת הסיכונים, אך גם אם מקפידים לשמור על הרכב ולבצע את הבדיקות הנדרשות, עלולים להתעורר מקרים בהם יהיה צורך בשירות של מוסך נייד, אחרי הכל לא ניתן לצפות כל דבר ותקלות תמיד עלולות להפתיע.

בעלי מקצוע אשר עובדים במוסך נייד מקצועי ואמין יגיעו לכל מקום ויוכלו לחלץ גם משפחה שנתקעה למשל באמצע הדרך במהלך טיול. על ידי קבלת השירות המהיר תוכל המשפחה להמשיך בדרכה ולא לחוש תחושת תסכול עקב התקלה שמנעה מהרכב להמשיך בדרכו לזמן מה.

האפשרות לקבל את השירות מקלה מאוד ותורמת לתחושת הביטחון, אפילו אם לא עולה צורך בהזמנת השירות- תמיד טוב לדעת שיש למי לפנות ושיש בעלי מקצוע שניתן לסמוך עליהם.

מוסך נייד מקצועי יספק את השירות במהירות, כך שבמקרים רבים יגיע בעל המקצוע אל הלקוח תוך 30 דקות בלבד.

מהו מוסך נייד?

 על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר, יקפידו בעלי המקצוע לעבוד עם מכשור חדיש ויעיל וכלים איכותיים. כמו כן, יקפיד מוסך מקצועי לגבות מחירים הוגנים.

זקוקים לשירותי מוסך נייד? פנו אלינו – חברת עמי פיקס מצברים וחילוצים

במידה שנתקעתם עם הרכב באמצע הדרך ואתם זקוקים לחילוץ, אם אתם מעוניינים לאבחן תקלות ברכב, צריכים להחליף מצבר, לנטרל קודן או להתקין קודן חדש, זקוקים לשירותי פריצה לרכב או מעוניינים לקבל שירותים אחרים, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – עמי פיקס מצברים וחילוצים ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לפתור כל תקלה ובעיה. 

אתם מוזמנים לצלצל אלינו בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. כמו כן, תוכלו לשלוח אלינו הודעת וואטסאפ או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם במהירות.

נשמח לעמוד לשירותכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *