מה עושים במקרה שנתקעתם בשטח - המדריך למטיילים

Posted by & filed under כללי.

לנסוע בג'יפ, לטייל בטבע זה כיף גדול, גם כשחוזרים עם רכב מלוכלך מבוץ, העיקר החוויה והעובדה שרואים מקומות יפהפיים ברחבי ישראל.

מה עושים במקרה ונתקעתם בשטח 

בנסיעות בשטח קורה לא אחת שנתקעים עקב תקר בגלגל וקשה להחליף גלגל עקב מיקום בעייתי בשטח שהוא לא מישורי, אם התחפרתם בדיונה חולית ליד אשדוד, או נתקעתם באמצע מעבר על נחל הפתרון הוא לקרוא לרכב השירות שלנו כדי שנחלץ אתכם. 

מיומנות בשטח 

אנשי השטח שלנו הם מיומנים מאד בכל מה שקשור לחילוץ רכב בשטח, בכל סוג של מעבר ובכל מזג אוויר. לאור הניסיון רב השנים שלהם הם מסוגלים לסייע לכל נהג בכל מיקום. בשלב ראשון יש להתקשר אל המוקד שלנו והצוותים עושים כל שניתן כדי להגיע במהירות האפשרית לנקודה בהתאם לניווט. 

הטכנאים מכירים היטב את האזורים השונים ולכן קל להם להגיע למקום. הם בוחנים את הרכב, עולים על התקלה ובהתאם לצורך מחליפים את החלק התקול, כדי לאפשר לנהג להמשיך בטיול.

אם מדובר בהתחפרות או בשקיעה בבוץ, יש לנו כבלים חזקים וכלים טכנולוגיים אשר מאפשרים הוצאת הג'יפ מהבוץ, תוך הפעלת כוח מאסיבי ומשיכה באמצעות רכב אחר. 

מה עושים במקרה שנתקעתם בשטח - המדריך למטיילים

רכב השירות שלנו 

אם נתקעתם בשטח, האפשרות הנכונה ביותר היא להתקשר למוקד שלנו, הסיבה לכך היא שרכב השירות שלנו שמגיע אליכם מצויד בשפע גדול מאד של חלפים אשר מותאמים לרכבי השטח השונים ג'יפים ו – 4*4 כך שקיימת סבירות גבוהה שאפשר יהיה לפתור כל בעיה, להחליף חלק בעייתי כלשהו והרכב יוכל להמשיך בנסיעה. 

גם אם יתברר שהבעיה נובעת ממצבר שהתרוקן, יש ברכב השירות שלנו מצברים חדשים חלופיים אשר מתאימים לרכבים בנפח המנוע הזה ולכן אפשר במהירות להוציא את המצבר הישן ולהתקין מצבר חדש. איש השירות שלנו יוודא שאפשר להתניע בקלות את הרכב ובכך הסתיים הטיפול בתקלה. 

השירות הנכון ביותר לשטח 

אם נתקעתם בשטח ואתם אובדי עצות, חשוב שתדעו שאנחנו נשמח להגיע בכל עת, בכל יום ולכל מקום. הטכנאים היצירתיים שלנו תמיד ימצאו דרכים ייחודיות כדי לטפל בתקלה באופן מקצועי ביותר ולפתור בעיות מכאניות ובעיות חשמליות באופן אמין. 

לכן הסירו דאגה מלבכם, אנחנו מקווים שתיהנו מכל טיול ותחזרו בשלום הביתה אך אם נתקעתם בשטח, אנחנו לשירותכם. צלצלו אלינו, תסבירו מה הבעיה והצוות הקרוב יותר אליכם מבחינה גיאוגרפית יגיע כדי לחלץ אתכם.

הניסיון העשיר שלנו 

כבר 15 שנה שאנו מבצעים תיקונים של רכבים 4*4 בשטח, מחליפים מצברים, מחליפים גלגלים, מושכים רכבים שנתקעו בין אבנים חלקלקות של נחלים, בתוך ביצות, בוץ או חולות טובעניים. לכל מהמורה בדרך אפשר למצוא דרך יצירתית כדי להמשיך בנסיעה.

אם נתקעתם בשטח יש לכם על מי לסמוך, דברו אתנו ואנחנו לשירותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *